Skocz do zawartości

Okręt przeciwlotniczy ???


mike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam słabość do kyonów: 😀 są ciche, szybkie i mają przyzwoity zasięg. Obecnie, na najwyższych obrotach, pracuje mój kompleks (5 fabryk) kuźnia dział plazmowych. Zakładam, że taki Tyr uzbrojony w 56 dział plazmowych, nie ma na siebie bata 😀 ale z drugiej strony to chyba lekkie przegięcie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie ? Nie, czemu. Każdy gra jak lubi, graj tak by gra dała ci maksimum frajdy. Ja w chwili obecnej mam M7 Dimos z 30 myśliwcami w hangarze. Edytowałem sobie Tship i dałem Gryfinowi 25 myśliwców, Dimos 30. Oczywiście pogrzebałem też w parametrach statku jak i cenie tam zwiększając gdzie indziej zmniejszając. I uważam że mając M7 w zupełności poradzę sobie z każdym M1 lub M2. Dzięki temu żę edytowałem Tship gra wydaje mi sie bardziej ciekawa. teraz jedynie muszę zakupić z jakieś inne dwa M7 które będą robiły mi za krążowniki jak Tygrys albo coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz, mimo to dzięki za zwrócenie uwagi 😀

Paranidzi mają dużo ładnych, ciekawych statków:

M6 Ciężka Nemesis

M6 Hyperion

M7 Deimos

M7 Agamemnon

M7 Ares

M8 Hades

M3 Perseusz

M3 Medusa

M7 Proteusz ( Cadius )

Gdyby Ares miał dobre uzbrojenie byłby chyba najładniejszym statkiem w grze. Taka bynajmniej jest mój pogląd. No ale jak nam powszechnie wiadomo jeden lubi szatynki inny brunetki a jeszcze inny blondynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Paranidzi mają dużo ładnych, ciekawych statków:

M6 Ciężka Nemesis

Tego statku nie polecam ze względu na małą ładownię około 500 jednostek/ton itp po wyposażeniu w broń i jakies rakiety zostaje koło 100 ogniwek na skoki tak że nadaje sie raczej do obrony kompleksów ale nie powiem ładnie wygląda 😁 za to z innej beczki bardzo mi sie spodobało działko - "miotacz wysokoenergetycznej plazmy" jako broń dla wieżyczek w walce z myśliwcami dla przeciętnego M6, moja wysoką ocenę motywuję dużą szybkostrzelnością, małym poborem energii i w relatywnie dużymi zniszczeniami 🙁 a jakie są wasze doświadczenia.

ps. wybudowałem fabrykę rakiet destrukcyjnych mam zamiar wyposażyć w nie ST w około 30 szt, zastanawia mnie jak zachowuje sie taki transportowiec (wykorzystanie rakiet na 80-90%) w przypadku ataku np piratów, będzie strzelał i uciekał czy zacznie sztormować na wroga ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecam ściągnięcie USS Yorktown, to całkiem dobry okręt do transportu floty (190 statków 🙁 w cenie przelotu 1 jednostki 😀 +2 * 2GJ osłon [GFFU na każdej wieży zamontować] i cholernie trudny do zniszczenia kadłub 😀 ). Duży- fakt, drogi-fakt, wystarczy być obywatelem by go nabyć- fakt. Ma jeszcze 2 wady- prędkość i manewrowość, ale jak ktoś lubi atak np. na krzaki z dystansu to polecam. Klasa M1- STOSOWAĆ DO ESKORTY DUŻYCHGRUP UDERZENIOWYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Statki w formacie .xsp były tworzone dla X3R. Co prawda nowy PM Lite umożliwia dodawanie statków w formacie .xsp do TC, ale jak już pisałem nie raz na forum, nie polecam tego. radze zapomnieć o pojedynczych statkach w formacie .xsp i instalować tylko statki dostępne w modach pisanych specjalnie dla TC.

Statki w formacie .xsp były dostępne (najczęściej) w stoczniach rasy, którą miały przypisaną, można to było sprawdzić w starym PM dla X3R, nowy nie ma takiej możliwości, tylko umożliwia instalowanie statków. Jeśli więc mapa Scorpa nie pokazuje takiego statku, radzę zapomnieć o nim i wrócić do gry bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...