Skocz do zawartości

Obecnośc statków ATF w sektorach a Abordaż.


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać czy po ukończeniu fabuły terran w czystej grze można spotkać gdzieś Valhalę oraz czy da się spotkać statki ATF w innym sektorze niż Aldrin ?? Chodzi mi głównie to Tyra bo zauważyłem że po ukończeniu fabuły niema go już w sektorze MARS a znajduje się jedynie w Aldrin i przy okazji zmienił nazwę z ATF na terran. Czy jest jakikolwiek inny sektor gdzie można spotkać TYRA.

Dodatkowo chciałbym się zapytać czy jednostki takie jak Valhala(jeśli jest w podstawce) czy TYR da się przejąc abordażem czy trzeba ukończyć jakąś misję która odblokowuje tą opcję, gdyż czytałem że tyra dopiero da się przejąć po jakiejś misji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czystej grze, to nie pamiętam. Nie chcę skłamać co do Vallhali, ale chyba ją widziałem. Tylko że było to w DDTC i na bardzo wysokiej randze bojowej. Zresztą, głowy sobie nie dam uciąć.

Natomiast pozostałe statki ATF (Tyr, Woden itp.) latają u mnie od samego początku gry po sektorach ziemskich. Czasem aż tłoczno od nich. Uwielbiają też pojawiać się w Ziemskich sektorach, tych odkrywanych w fabule Aldrin. Przejmować nigdy nie próbowałem, bo po pierwsze nie lubię abordażu, po drugie, mam stocznię ATF, gdzie mogę je kupić. Ale nigdy nie kupowałem. W pierwszej grze, miałem Vallhalę, kupiona w stoczni ATF, później jakoś nigdy mi się nie chciało, teraz mam moda Cadiusa i wiele ciekawszych zabawek do oblatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo w gołej grze Valhalli się nie uświadczy. Jedyna szansa to dodatkowe skrypty: stocznia ATF albo mod umożliwiający naprawę wraków, kilka z nich było właśnie Valhallą. Co do DDTC- nie wiem, nie bawiłem się zbyt długo tym modem.

Statki ATF podobno można bez problemu przejmować abordażem, osobiście nigdy nie próbowałem, ale na forum Ego czytałem posty, w których ludzie pisali o zdobytych Tyrach. O konieczności ukończenia jakichś fabuł nikt przy tym nie wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w oryginalnej wersji tego skryptu było tylko parę typów statków i stacji, które mogliśmy uzyskać po takiej naprawie i tam praktycznie każdy duży wrak = Valhalla, każdy transportowiec = Merkury Tankowiec, stacja = farma pszenicy itd. Ktoś zaktualizował całość i podobno jest z tym lepiej, ale jakoś nie miałem czasu dokładnie sprawdzić większej ilości wraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...