Skocz do zawartości

UFO w TC


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy gracz widział jak UFO przemierza sektory świata X3TC. Czy mają jakiś cel, a może mało znaczacy dodatek twórców gry, który ma być tylko głupim żartem ?

No cóż, wcześniej odpowiedziałbym że to jakiś żart, na domiar tego powiedziałbym że mało znaczący i można by było dodać coś innego. Ale kilkakrotnie przemierzając sektory wpadałem na skupiska niezidentyfikowanych obiektów ( UFO ), które stały w kółku i wirowały bezsensu. Lecz kilkakrotnie, z 3 lub 4 razy widziałem "astronautów" otoczonych przez wirujące w miejscu UFO. Więc czy UFO ratuje pilotów? a może celowo podrzuca nam tym astronautów ?

Najbardziej dziwne jest to, że zawsze tych astronautów jest kilkoro. Może też być tak że piloci wychodzą zakurzyć fajkę, albo się odlać, tylko że drzew raczej nie znajdą.

Mam nadzieje że następnym razem jak zobaczę takie dość nietypowe zjawisko, to postaram się wysłać TP i przejąć tych astronautów, może warto. Możliwe że mają jakieś mega zdolności PSI 😀

Niżej w spojlerze zamieszczam to dość nietypowe zjawisko które udało mi się uchwycić. Sorki za tak sporą fotkę, ale gdy zmniejszałem rozdzielczość astronautów nie było widać.

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w x3r czytając wiadomości można przeczytac o nowych sondach gonerów mających odkrywac wszechświat(dobrze zapamiętałem?),więc może to nie to ufo tylko te sondy? W tc wygląda to tak samo co w x3r 😁 W x3r podobno lecąc za tym były jakieś nagrody?A grając w tc próbował to ktoś z was śledzic?Ciekawi mnie jedna rzecz,zawsze to spotykałem w ''cywilizowanych'' sektorach,a widział ktoś to naprzykład w sektorze xenków,atakują oni to ufo?Porobie fabuły,traderów,jakiś kompleks fabryk i poszpieguje chyba to coś 🙁 jak znajde bo zapewne akurat jak się przesiądę do m5 nagle tych ufo nigdzie nie będzie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Widziałem UFO w sektorach Xenonów, jest neutralne i xenoni go nie ruszają.

Nie jest dla nich neutralne. Dowód nr 1:

http://img837.imageshack.us/i/x3screen00019.png/

Jak widać ostro w nie naparzają generatorami impulsów uderzeniowych.

Leciałem za tym UFO od Patriarchs Keep przez Menelaus frontier, Eighteen Billion, a następnie w sektorze Neptun UFO zawróciło. Dałem sobie spokój kiedy weszło w New Income, bo po prostu zaczęło wracać tą samą drogą. Nie wydaje mi się więc, żeby za latanie za UFO była jakaś nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniałbym się ku opinii że UFO ma więcej związku z Argonami, bo jak się je rozwala to słychać wrzask ginącego Argona 😀

Na angielskim forum Egosoftu spotkałem się z czymś co zwali UFO base 😀 Mówili że jest w Reunion w Black Hole Sun, nie bardzo im wierzę tak czy siak, ale może ktoś z Was spotkał się z czymś takim w Reunion/TC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...