Skocz do zawartości

Gdzie można kupić broń Działo Fuzyjne?


PawelKult
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PBC nigdzie nie kupisz. To bron, ktorej uzywa wieza laserowa. Moze rzadko uda sie ja znalezc na niektorych statkach, mnie sie poki co nie udalo jeszcze znalezc tego rarytasu.

Oto inna bron, trudno dostepna.

- Fusion Beam Cannon

- Phased Array Laser Cannon (Do zdobycia w fabule Final Fury)

- Plasma Beam Cannon

- Tri-Beam Laser Cannon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PBC nigdzie nie kupisz. To bron, ktorej uzywa wieza laserowa.

To nie oto chodzi. Cytat z instrukcji, strona 82:

Źródła wywiadowcze (pragnące zachować anonimowość) poinformowały nas o wzmożonej aktywności we wszystkich laboratoriach we wszechświecie X, zajmujących się projektowaniem tajnej broni. Nie udało im się obejrzeć samych projektów, ale dotarli do kilku zatrudnionych w laboratoriach techników. Poniżej przedstawione są informacje o projektowanym uzbrojeniu. Opisywana broń nie była widziana poza laboratorium (wewnątrz również nie), a jej istnienie do tej pory nie zostało potwierdzone.

Te bronie, które wymienił Sorkvild (polskie nazwy to Działo Fuzyjne, Fazowe Działko Laserowe, Działo Plazmowe, Działo Trójpromienne) to bronie eksperymentalne, nie weszły jeszcze do produkcji masowej. Czasem uda się coś znaleźć, ale raczej dzięki skryptom. Sam miałem Działo Trójpromienne na uzbrojeniu, dostałem je za wykonanie misji Bractwa z DDTC.

Skrypt Shipyard ATF dodaje fabrykę PBC do stoczni, ale jest błąd i fabryka ta produkuje Pszenicę.

Cadius zapowiedział że w wersji 1.8 jego moda (X-tra Ship/Station Pack doda fabrykę PCB do stoczni Terran, zobaczymy jak tym razem to wyjdzie.

Temat bardzo dobry, poprawiłem nazwę tematu i dodałem pytanie. Temat dodany do FAQ, którego i tak nikt nie czyta 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem kiedyś na próbę któreś z tych fabryk i z tego co pamiętam było ok, tylko wymagały do produkcji trochę innych surowców niż standardowo, m.in. części komputerowych.

W obecnej grze mam zamiar pobawić się w produkcję broni, dam znać jak to dokładnie działa gdy zbuduję i rozkręcę te fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kuźnię Dział Plazmowych i Kuźnię Działka FL można kupić w stoczni Marauder.

Obie działają.

W moim przypadku (gram jako O'ren Rock) do produkcji potrzebują:

- ogniw

- rudy

- steków (KDP),

- oleju rastrowego (KD FL)

- ogromnej ilości części komputerowych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno temu na Mamucie poruszyłem temat rzadkich broni:(http://www.mamuthq.net.pl/forum_temat_963_ ... niowe.html ) wtedy odzew był średni, cieszę się że temat wraca.

Faktycznie w stoczni Marauder można kupić Kużnie Działa Palazmowego i Fazowego Działka Laserowego i co najważniejsze w przeciwieństwie do terrańskiej Kużni Działa Fuzyjnego która produkuje/jak ktoś słusznie zauważył 🙁))/ ... pszenicę delaxiańską, te działają poprawnie. Sam mam Tygrysa i Panterę wyposażone w FDL i sprawdzają się znakomicie. Testowałem także Karakę i Cerbera odnośnie DP i też rezultat jest doskonały.

Szkoda tylko że te gadżety są do zdobycia poprzez skrypty, a nie np.: wypełnienie jakiejś fabuły, czy zwykłego patcha który to umożliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Cytat

Jak za pomocą skryptu można dodać pewną ilość dział fuzyjnych?

Albo chociaż jak zedytować pliki stacji by produkowały określoną rzecz.

Volvez ja osobiście dodaje do fabryk rzadkie bronie poprzez skrypt cheat collection package (tak wiem jestem cheaterem i dobrze mi z tym), ten skrypt ma pewną opcje add product to station (czy jakoś tak po polsku znaczy to dodaj produkt do stacji), a jeśli nie chcesz by było zbyt łatwo można też dodać do tej fabryki surowce. Ja dla przykładu dodałem sobie działo plazmowe do kompleksów ciężkiego uzbrojenia już istniejących (moim zdaniem najodpowiedniejsza fabryka do rzadkich broni). Ot cała filozofia całość operacji zajmuje 10 min z instalacja skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dawno temu na Mamucie poruszyłem temat rzadkich broni:(http://www.mamuthq.net.pl/forum_temat_963_ ... niowe.html ) wtedy odzew był średni, cieszę się że temat wraca.

Faktycznie w stoczni Marauder można kupić Kużnie Działa Palazmowego i Fazowego Działka Laserowego i co najważniejsze w przeciwieństwie do terrańskiej Kużni Działa Fuzyjnego która produkuje/jak ktoś słusznie zauważył 🙁))/ ... pszenicę delaxiańską, te działają poprawnie. Sam mam Tygrysa i Panterę wyposażone w FDL i sprawdzają się znakomicie. Testowałem także Karakę i Cerbera odnośnie DP i też rezultat jest doskonały.

Szkoda tylko że te gadżety są do zdobycia poprzez skrypty, a nie np.: wypełnienie jakiejś fabuły, czy zwykłego patcha który to umożliwia.

Nie jestem pewien, ale to chyba Kuźnia Projektora Punktu Osobliwości produkowała pszenicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie jestem pewien, ale to chyba Kuźnia Projektora Punktu Osobliwości produkowała pszenicę.

Nie, jest tak jak w cytowanym przez Ciebie opisie. Kuźnia Działa Fuzyjnego z Shipyard ATF produkowała pszenicę, w najnowszej wersji skryptu już tej kuźni nie ma. Kuźnia DF ze skryptu Stoczni Marauder i Xtra Ships Pack produkuje Działa Fuzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Nie jestem pewien, ale to chyba Kuźnia Projektora Punktu Osobliwości produkowała pszenicę.

Nie, jest tak jak w cytowanym przez Ciebie opisie. Kuźnia Działa Fuzyjnego z Shipyard ATF produkowała pszenicę, w najnowszej wersji skryptu już tej kuźni nie ma. Kuźnia DF ze skryptu Stoczni Marauder i Xtra Ships Pack produkuje Działa Fuzyjne.

W takim razie pszepraszam za zamieszanie. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam pytanie co do Fazowego Działka Laserowego. Zgodnie z rozpiską broni tutaj na forum, ma ono takie dane:

Zniszczenia kadłuba: 300

Zniszczenia osłon: -

Zasięg: 2400m

Szybkostrzelność: 180.2/min

Prędkość: 8000m/s

Energia: 2000

Zużycie energii : 75

Cena : Brak danych(?)

Co do jakiego patcha były te dane brane? Czy na patchu 3.1 są one nadal aktualne? No i gdzie mogę zdobyć to działko?? Bo jestem nim zainteresowany dlatego, iż mając taki zasięg z taką szybkostrzelnością "powinno" zawsze od razu trafiać... No a że ma małe obrażenia... Pomija osłony, to jest dla Mnie ciekawe. Chcę je wypróbować😛 Wiec jak jest z tą bronią?? I gdzie ją mogę zdobyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...