Skocz do zawartości

wasze największe osiągnięcia bitewne 1 vs 1


psorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co i czym, może być w jaki sposób udało wam się rozwalić. Chwalmy się!

Ja keą piracką full wypas uwaliłem borońskiego Hammerheada. Odlatywałem, zwrot, salwa z zielonki, odwrót, przeładowanie laserów i tak to szło. Dobre 10 min tak latałem. Metodą save-load udało się za 3 czy 4 razem.

Oczywiście było to z XTMem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja sie teraz pochwale. Grajac z skryptem Xenon migration w czystm X3 reunion dopadla mnie wycieczka w ore belt. Chcialem zbudowac kopalnie a tu 4 X-L 8 X-N i jeden X-K. Jak zobaczylem tego niczyciela to mi szczeka opadla.rozwalilem obstawe i czekalem grzecznie az gnojek odleci ponad 30 min a on tylko latal po systemie. Sam siedzialem w kokpicie zdobycznej Novy pirackiej scigacza. Raczej wielkich szans na zwyciestwo nie widzialem . ponad 10 razy zostalem zniszczony przez salwe burtowa :/ Ale w koncu powiedzialem ze mam dosc dalem pelen ciag <145m/s> i jak sie przysalem do burty gnojka to sie okazalo ze ten nie jest w stanie odpowiedziec ogniem ]😀 Potem tylko 10 min i po zawodach:D Podobna sztuczka w tym samym okrecie udala mi sie jeszcze z Xenon-J i niszczycielem Khn'ow czy jak sie oni tam nazywaja. Doslownie wlecialem mu w odbyt 😀😀:) no i w sumie byl on najbardziej wymagajacym przeciwnikiem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moje preferencje latadła to latam LX'em, na którego przesiadłem się z Eklipsy. Najwieksze co zniszczylem sam to xenonski J.

A jesli chodzi o podczepianie sie do duzych statkow to owszem, mozna. Ale ja tego nigdy nie robie bo padlbym z nudow walac przez 10 minut w jedno miejsce 🙁 Im wiekszy statek do zniszczenia tym bardziej sie ciesze, zawsze tak przlatuje od jednego do drugiego konca, walac w rzeczy bardziej podatne na zniszczenie i te, ktore moga przeciwnika zabolec, np czesto wale w wiezyczki, jakies anteny, generatory, kapsuly ratunkowe 😁 Wiem, ze nie ma znaczenia w co wale, ale mi to sprawia radoche i pozwala lepiej spedzic te pare minut, ktorych potrzeba na rozwalenie kolosa. Nawet jak raz czy drugi oberwe seria z FLAK'a 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało załatwić K w obstawie kilku P i roju drobnicy Mambą Ścigacz. Tylko, że zamiast przyklejać się do niego, latałem wokół niego podczas gdy we mnie strzelała jego obstawa. Jednak coś im nie szło i zamiast we mnie walili w tego K 😁 . W odpowiednim momencie salwa dobijająca i koniec 🙁)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W TC by to już nie przeszło. Praktycznie każdy myśliwiec Xenków od M wzwyż wyposażony jest w PBE, a te praktycznie nie chybiają 😀

Miodzio 🙁 Może wreszcie pozbędę się wrażenia "syntetyczności", bo to trochę nie realne, że mały myśliwiec rozwala niszczyciela z obstawą 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bez rewelacji (akcji "Hypcio kontra 'kszaki'" z poprzedniej gry nie liczę bo to żadne osiągnięcie) - buster z tylko dwoma PAC kontra Full wypasiona Piracka Nova Raider z obstawą. Harrier odleciał szybko, dwa Falcony Sentinel (chociaż ich generatory fali były wredne) to też żadne wyzwanie, ale Nova kąsająca AHEPTem była uciążliwa dość 😀 silniki manewrowe i trzymanie się burt wroga dało ciekawy efekt 😀 (czyt. Nova przejęta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...