Skocz do zawartości

Kuźnia dział fuzyjnych.


Doe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dostarczyłeś wszystkie wymagane surowce (Ogniwa, Ruda i chyba żywność terrańska - sprawdzę w grze za jakiś czas) to zobacz w Informacji stacji jaki jest czas produkcji. Pewnie godzina z hakiem, albo dłużej, więc musisz czekać. Zobaczysz tam procentowy postęp produkcji.

PS. A gdzie kupiłeś tę fabrykę? W stoczni w Nieznanym Ziemskim sektorze, czy w stoczni AFT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych surowców wrzuciłeś do magazynu fabryki ? Nie bardzo się orientuję o jakie działa chodzi, bo gram w ang. wersję gry ale jeśli to jedne z tych większych to mają długi czas cyklu produkcji, a sam cykl pożera spore ilości surowców. Jeśli nie masz odpowiedniej ich ilości w magazynie na start to w ogóle nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kuźnię kupiłem w stoczni USC w sektorze Mars. Kuźnia do produkcji potrzebuje ogniw i pszenicy. Niestety brak procentowych postępów w produkcji. Wszystko wygląda ok ale kuźnia nie pracuje ;/

Jeśli w tej stoczni to znaczy że fabryka dodana przez skrypt Shipyard AFT, normalnie w stoczni tej nie ma fabryk ziemskich. Może być babol z tą fabryką. Lepiej fabryki ziemskie kupować w stoczni w Ziemskim Nieznanym 1, po wykonaniu fabuły Aldrin. Nie ma z nimi problemów przy łączeniu w kompleksy, nie ma problemów z produkcją.

PS. Sprawdziłem w grze, mam Shipyard AFT v.5 i Kuźnia Dział Fuzyjnych (Fusion Beam Cannon) w opisie nie ma przypisanych tam surowców potrzebnych do produkcji, tak jak mają to inne fabryki. Dlatego pewnie wymaga Pszenicy i dlatego nie produkuje. Fabryki tej nie ma w stoczni w Ziemskim Nieznanym 1, więc można chyba się z produkcją tych dział pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...