Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem przed chwilą paro godzinne gierzenie w BC2 i stwierdzam, że warto było wydać te 65zł na pozycję. Oczywiście lamię niemiłosiernie, ale taka już specyfika tego typu gier, że człowiek ostro dostaje w kość na początku zabawy. Pewno gdzieś za 10h powinienem do końca obczaić z czym to się je. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

z tymi kluczami to ostrożnie, można się naciąć. A potrzebuje legala na mecze. I mam dylemat: kupić boxa w sklepie czy nowy dysk 😀

No ja kupiłem z w miarę pewnego źródła, a dokładnie stąd. Jak na razie wszystko działa picuś glancuś, całkowicie bez problemowo. 😀 Jak ktoś ma BC2, albo planuje zakupić to pisać do mnie i pogramy razem. (xfire: moskitpl, BC2: Moskitek)

Boxa= Xboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Cytat

Witam więc również serdecznie, ponownie i wszystkich 😛 .

Miło jestem zaskoczony, że forum bardzo się rozrosło i pozytywnie zmieniło.

Przyjemnie jest wpaść i popisać coś po długiej przerwie 😀.

Hejo Sauronie. 😀 😀 Ja czasami odpalę Vietnam, mój nick w grze to "Moskitek". Dodawaj mnie do znajomych. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem nakręcić nową Rozgrywkę 2.0 z BC2: Vietnam. Ostatecznie nie wiem czy dobrym pomysłem było odpalenie gry po miesiącu przerwy i na dzień dobry nagrywanie materiału, ale wyszło jak wyszło. 😛 Lamię niemiłosiernie, choć normalnie też nie jest zbytnio lepiej ze mną w Wietnamie. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego lamisz bo gadasz zamiast grać 😛.

Może najpierw nagraj swoją grę, a potem odtwarzając film opracuj na kartce co chcesz powiedzieć i czytając co napisałeś dograj do filmu, całość może będzie spójniejsza, no i dykcja skorzysta, bo choć jest ok to wciąż do ideału (czyt. profesjonalnego recenzenta) daleko 😀 . Parę Twoich filmików obejrzałem i jedne filmiki masz głosowo fajnie i zgrabnie nagrane, a w innych, jak w tym o Vietnamie jakoś to kuleje... 😀

Btw. wzgórze to jedna z moich ulubionych map. Najmniej lubię dolinę Phu Bai, za dużo otwartej przestrzeni, zbyt duży tam nacisk na czołgi i helikoptery, a lubię latać jako medyk ze strzelbą i leczyć. W BC2 też lubię głównie strzelby, ulubiony sprzęt to Saiga. Grywam często wieczorami, do przyjaciół Cię dodałem, ale jeszcze nie widziałem online.

Moim zdaniem najpoważniejsze niedomaganie BF2 i Vietnamu (szczególnie Vietnamu) jest brak broni przeciwlotniczej. Wprawdzie można ustrzelić pticzkę z działa czołgu, ale brak mocnych działek p-lot boli w nakładce.

To kiedy będziesz online w Vietnamie? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś gra jeszcze w podstawkę to dajcie znać 🤔 miło by było zagrać z kimś z forum 😀

Tak przy okazji to zakupiłem Battlefield BC2 wczoraj w tym okropnym pudełku z kolekcji klasyki za niespełna 50 zł i jeśli ktoś może nie wie to rejestrując ją w EADM przed instalacją można sobie wybrać zwykłą wersje (tylko podstawkę) lub cyfrową edycje specjalną (podstawka i dodatek Vietnam) która teraz na ea store jest obniżona z 90 do 62 klik tak więc fajna sprawa:) zwłaszcza dla tych którzy gry jeszcze nie posiadają 😀 tylko nie wiem kto by chciał uboższą wersje mając taki wybór 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...