Skocz do zawartości

Zaprojektowałem taki kompleks, co o nim myślicie ?


PawelKult
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi się udało wybudować kompleksik w nieznamym sektorze koło income 😛 dałem do osłony kilka myśliwców i korwete i całekiem dobrze sie maja 😀 mod ddtc

kompleks składa sie z :

destylernia L 21x

destylernia m 1x

elektrownie XL 5x

farma pszenicy L 26x

kopalnia krzemu L 2x

kopalnia rudy L 1x

wytwórnia kryształów L 11x

sojeka L 8

sojerka M 2x

pole sojowe L 12x

pole sojowe m 5x

ranczo hodowlane L 2x

smażalnia steków m 4x

fabryka broni NSR

fabryka rakiet aurora 3x

przenośny system wiertniczy 1

kuźnia generatorów FFo 2x

kuźnia miotaczy 4x

koszt kompleksu 440 mln bez osłony statków w sektorze 😀 ale zysk jest spoory 😀

zysk Całość 8 044 792 Cr / h

elementów 110 (+109)

wlasciwie zaczynałem go budować jak mialem 50 mln 😀 przynosił spore zyski na samym starcie ( vódzia szła masakrycznie szybko bez trudu na secie 10x majac w magazynie 12k płynnego towaru , schodziła w 5 -10 min 😀 zapotrzebowanie jest nadal spore heheh)

obecnie rozwaliłem trybunał bo sciagał tylko statki pirackie 😀 20 nove patroluje sector wszystkie wyposażone w rakiety i 2 wieksze stateczki 😀

docelowo sprobuje dociagnac do 50 destylerni 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle obecnie wlot równa się delikatne przycięcie gry ( coś jak by myślał) a potem już ok z lekkimi przerywnikami ale to nie przeszkadza bo występują tylko jak patrze na kompleks ;P wystarczy na niego cały czas nie patrzeć hehehe sprzęt na ktorym gram to (3,2ghz x2 , 8gb ram 1333 , karta 512 )po za tym nie wiem czy jest kompleks menager do moda DDTC bo bardzo by mi się przydał wszystko ręcznie muszę ustawiać i trochę na oko ;/ wiec spory bałagan tam panuje 😀 ale całość jakoś się trzyma hehe 😀 niewiem ile gra robi obecnie fps bo niewiem jak to sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2011 o 12:29, skuz napisał:

po za tym nie wiem czy jest kompleks menager do moda DDTC bo bardzo by mi się przydał wszystko ręcznie muszę ustawiać i trochę na oko ;/

Nie wiem, dawno nie grałem w DDTC, gram z innymi modami.

W dniu 23.07.2011 o 12:29, skuz napisał:

niewiem ile gra robi obecnie fps bo niewiem jak to sprawdzic.

Frapsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...