Skocz do zawartości

The Settlers 7 - kciuk w górę


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siódma edycja The Settlers nareszcie przywróciła serii należną jej chwałę. Jestem aktualnie po intensywnych sesjach z demem gry i powiem Wam jedno - ta gra jest świetna! Po dostępnych w sieci materiałach i recenzjach wiem, że jak tylko dojdzie do mnie wypłata to będę miał ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać Settlersów czy BF: Bad Company 2? A może obydwie... 😀

Szczerze polecam zapoznanie się z demkiem, naprawdę warto. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj pan spokoj, czym tu sie podniecac, ta cukierkowa grafika moze ? To swietna gra dla dzieci rocznik urodzenia 1998-2000.

Tworcy tej gry opanowali do mistrzostwa sztuke 'odcinania kuponow', caly czas to samo w nowej oprawie. Ile mozna, ano tyle az zemdli. Czesc I i III byly innowacyjne i wniosly wiele do gier, reszty mogloby nie byc.

Proponuje omijac te gre szerokiem lukiem i nie marnowac na to grosza, jesli juz to szczerze polece Tropico 3 + wraz z dodatkiem, ktory niedawno sie ukazal. Rowniez warto obczaic Grand Ages of Rome, jesli ktos lubi Rzym to bez watpienia brac na pniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już wydane z tego co się orientuję i używa tych samych zabezpieczeń co ich inne nowe produkty, m.in. najnowsza odsłona Silent Hunter, czyli do gry wymagane jest stałe połączenie internetowe...

Szczerze mówiąc to takie zabezpieczenia i pogłoski o tym, że pewne firmy mają zrezygnować z wydawania darmowych wersji demo gier mogą odnieść mało pozytywny skutek i więcej ludzi będzie sięgać po pirackie wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A daj pan spokoj, czym tu sie podniecac, ta cukierkowa grafika moze ? To swietna gra dla dzieci rocznik urodzenia 1998-2000.

Tworcy tej gry opanowali do mistrzostwa sztuke 'odcinania kuponow', caly czas to samo w nowej oprawie. Ile mozna, ano tyle az zemdli. Czesc I i III byly innowacyjne i wniosly wiele do gier, reszty mogloby nie byc.

Proponuje omijac te gre szerokiem lukiem i nie marnowac na to grosza, jesli juz to szczerze polece Tropico 3 + wraz z dodatkiem, ktory niedawno sie ukazal. Rowniez warto obczaic Grand Ages of Rome, jesli ktos lubi Rzym to bez watpienia brac na pniu!

Nie wiem czy w ogóle grałeś i widziałeś siódemkę w akcji, ponieważ wydaje mi się że najwyraźniej nie. Dla mnie osobiście najlepsze części Settlersów to II, potem Dziesięciolecie(niezły remake 😀 ), a potem znajdzie się właśnie Droga do Królestwa(7). Fakt, grafika jest cukierkowa, ale czyż nie taką grafikę mieliśmy w częściach I-III? Teraz została jednak należycie dopieszczona, przez gra ma dosyć duże wymagania sprzętowe. Siódemka dosyć mocno zmieniło koncepcję gry, a przy okazji zachowała dawny klimat i radochę. Radzę Ci, spróbuj sobie dłuższą chwilę pograć.

Fakt, najnowsze zostały wydane przez Ubisoft i tym samym mają ten upierdliwy system DRM... To jest IMHO największy minus tej pozycji, jednak ja na bank kupuje w ciagu tygodnia pełną wersję gry. Postaram się te zabezpieczenia jakoś przeżyć. Jak dobrze, że mam stały necik z UPC - solidny provider. I wypraszam sobie, nie jestem z podanych przez Ciebie roczników. 😀 Zresztą, dla dzieciaków gra może i będzie fajna, ale z tego co mi wiadomo w połowie kampanii dla pojedynczego gracza poziom trudności nagle wzrasta i trzeba nieźle kombinować aby wygrać daną krainę. A do tego rozchodzi tryb multiplayer, który podobno całkiem nieźle się spisuje. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...