Skocz do zawartości

Sector Tekaover i stocznia XTM'a


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sytuację: sektor argoński, kilka moich stacji (handlowa, HQ, big kompleks) i chciałbym przejąć ten sektor. Wszystko ustawione poiprawnie i nic. Zapewne przeszkadza w tym obecność jedynej nie mojej stacji w sektorze - stocznia xtm. I tu pytanko, czy da się ją jakoś usunąć? Chciałemją na początku zniszczyć, ale kiedy wydałem rozkaz moiemu statkowi (uzbrojony w PDF'y i setki pożog oraz szerszeni i prawdopodobieństwo użycia rakiet ustawione na 100 %), żeby zniszczył stację, ten najzwyczajniej poleciał do niej i mnie olał. A rozkaz z "Atakuj(...)" automatycznie zmienia się na "Zniszcz wszystkich wrogów". Ponadto wszystko nadal jest na niebiesko mimo, że ustawiłem mu i w globalnych argonów jako wrogól. WTF? Próbowałem też nasłać na tę stację flotę wynajętych najemników (Mercaneries Guild), ale też mnie olali, a należność sciągneli ]😀 . Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=4&t=81 nie jest w stanie się nawet sektor załadować

Spróbuje jeszcze cheatem by LV, ale ostatnio po zainstalowaniu, użyciu i wywaleniu rozkraczyła mi się gra.

EDIT: hmmm coś chyba ze skeyptem jest nie tak. Usunąłem stocznie i wszystko inne. Ustawiłem Argonów na wrogów i nic. Wleciałem do sektora i nadal nic. 😀

EDIT 2: przeinstalowałem skrypt i nic, jakieś sugestie? 😀

EDIT 3: w innych sektorach działa, tylko tego, z którego cheatem usunąłem stocznie xtm'a nie mogę przejąc 😀

Edit 4: Nie pojmuje!! Sprzedałem kompleks, wleciałem, zniszczyłem stocznie ręcznie. NIC!! No to sprzedałem stacje handlową i kupiłem nową. Nadal NIC!!!! A na dodatek mimo zmiany argonów na wrogów ich statki w sektorze nadal są niebieskie. Brak mi już pomysłów 😀 ]😀 😀(( 😀 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...