Skocz do zawartości

Pytania do FAQ


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Witam, przeczytalem dokladnie instrukcje, wybralem i sciagnalem mody. Zainstalowalem plugin managera w wersji 2.12 ( najnowsza ze strony ) uruchamiam, pokazuje programowi gdzie jest katalog z gra i w zamian dostaje: UNABLE to locate x3.exe/x2.exe. zajrzalem do tego katalogu i u mnie plik sie nazywa X3TC.EXE jak zmienie glowny plik exe na x3.exe to gra sie zwiesza na menu. Jakies sugestie?

orki za spam, juz sam sie kapnalem ze sciagnalem zla wersje programu. prosze skasowac posta:)))

Post zostanie, może ktoś inny będzie miał taki sam problem. Ale na przyszłość pisz w odpowiednich tematach. Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, jestem nowy i prosze o wyrozumiałość 😀

Zakupiłem właśnie X3 TC i X3 AP przez Steam i czy te obie gry można połączyć i mieć je razem czy tylko oddzielnie ? dokładnie chodzi mi o granie na modzie XRM,

czy jest możliwość zainstalować TC+ AP+XRM i mieć wszystko w jednym czy tylko albo TC+ XRM albo AP+ XRM ? a jeśli osobno to co byście polecili lub co jest lepsze ? Przyznam, że AP kupiłem z myślą o możliwości połączenie go z TC a uzupełnieniem ich również modem XRM......

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP jest dodatkiem do TC, nie uruchomisz bez TC.

AP zawiera wszystko to co TC plus kilka nowości. W AP nie ma dostępu do fabuł TC (choć jest mod, który dodaje fabuły TC do AP), są za to inne fabuły dostępne tylko w AP.

XRM jest zarówno dla TC jak i AP. Możesz grać w TC+XRM lub AP+XRM. Nie da się grać w TC+AP+XRM.

XRM dla początkującego gracza jest trudny, możesz mieć problemy. Ale jeśli lubisz wyzwania, to czemu nie.

Nie znasz gry, więc na początek polecałbym czyste TC. Zrób kilka fabuł, poznaj grę. Potem dodaj XRM do AP i zacznij nową grę. XRM dla AP jest bardziej rozbudowane i lepsze, dzięki nowym rozwiązaniom dostępnym w AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzięki lakierni możesz 'przemalować' statki. Ustawiasz sobie barwę, nasycenie i w zależności od tego jaki naturalny kolor posiadał dany statek możesz uzyskać różne efekty. Niektóre są bardziej na to podatne, inne mniej. Jak masz trochę czasu to metodą prób i błędów można zrobić coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...