Jump to content

Pytania do FAQ


Yacek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Witam, przeczytalem dokladnie instrukcje, wybralem i sciagnalem mody. Zainstalowalem plugin managera w wersji 2.12 ( najnowsza ze strony ) uruchamiam, pokazuje programowi gdzie jest katalog z gra i w zamian dostaje: UNABLE to locate x3.exe/x2.exe. zajrzalem do tego katalogu i u mnie plik sie nazywa X3TC.EXE jak zmienie glowny plik exe na x3.exe to gra sie zwiesza na menu. Jakies sugestie?

orki za spam, juz sam sie kapnalem ze sciagnalem zla wersje programu. prosze skasowac posta:)))

Post zostanie, może ktoś inny będzie miał taki sam problem. Ale na przyszłość pisz w odpowiednich tematach. Yacek

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Witam, jestem nowy i prosze o wyrozumiałość 😀

Zakupiłem właśnie X3 TC i X3 AP przez Steam i czy te obie gry można połączyć i mieć je razem czy tylko oddzielnie ? dokładnie chodzi mi o granie na modzie XRM,

czy jest możliwość zainstalować TC+ AP+XRM i mieć wszystko w jednym czy tylko albo TC+ XRM albo AP+ XRM ? a jeśli osobno to co byście polecili lub co jest lepsze ? Przyznam, że AP kupiłem z myślą o możliwości połączenie go z TC a uzupełnieniem ich również modem XRM......

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

AP jest dodatkiem do TC, nie uruchomisz bez TC.

AP zawiera wszystko to co TC plus kilka nowości. W AP nie ma dostępu do fabuł TC (choć jest mod, który dodaje fabuły TC do AP), są za to inne fabuły dostępne tylko w AP.

XRM jest zarówno dla TC jak i AP. Możesz grać w TC+XRM lub AP+XRM. Nie da się grać w TC+AP+XRM.

XRM dla początkującego gracza jest trudny, możesz mieć problemy. Ale jeśli lubisz wyzwania, to czemu nie.

Nie znasz gry, więc na początek polecałbym czyste TC. Zrób kilka fabuł, poznaj grę. Potem dodaj XRM do AP i zacznij nową grę. XRM dla AP jest bardziej rozbudowane i lepsze, dzięki nowym rozwiązaniom dostępnym w AP.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Postawiłem HQ i mam pytanie odnośnie do pozycji w kwaterze 1 Towary to raczej się domyślam 2 Dodaj do kolekcji produkcji to chyba też, ale pozycja 3 Lakiernia to o co tu biega, bo tego nie kumam takiego czegoś nie spotkałem na innych stacjach.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki lakierni możesz 'przemalować' statki. Ustawiasz sobie barwę, nasycenie i w zależności od tego jaki naturalny kolor posiadał dany statek możesz uzyskać różne efekty. Niektóre są bardziej na to podatne, inne mniej. Jak masz trochę czasu to metodą prób i błędów można zrobić coś ciekawego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...