Skocz do zawartości

Marines-jak szkolić


ftomekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj Yacek,nie rozumiem Twojej złośliwości.

W pierwszym poście napisałem " Ląduję statkiem w takiej placówce,ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji szkolenia żołnierzy. "

Jasno z tego wynika ,iż lądowałem tym statkiem w placówce ,lecz nie mogłem znależć opcji szkolenia w opcjach handlowych.

Więc

Cytat

A nie możesz tego sam sprawdzić?

-sprawdzałem i nie znalazłem ,dlatego sie pytam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W jaki sposów szkolić marines.

Witam.

A więc tak, jest parę sposobów na to by podnieść zdolności Piechoty morskiej ( Marines ) Pierwszy z nich podał ci Yacek. Czyli możesz zakupić ich z Placówki Wojskowej, lub z Ośrodka rehabilitacyjnego ( Piracka konstrukcja sprzedająca Najemników) i w tych że samych konstrukcjach czyli Placówce wojskowej jak i Ośrodku rehabilitacyjnym możesz dokonać szkolenia swoich wojaków. Jak tego dokonać? O ile dobrze pamiętam a robiłam to z rok temu ( teraz używam skryptu, lepszy wygodniejszy ) najzwyczajniej w świecie aktywowałam jego personalia i następnie pojawiało się okno w którym wybierałam z jakiej dziedziny ma być szkolony. Po pewnym czasie, zależy to od poziomu szkolenia 1 najniższy, szybko napiera wprawy aż do 5 najwyższy i najbardziej czasochłonny trening, ale najowocniejszy. Lecz nie jest to wystarczająco wygodne ponieważ musisz ich tam zostawić na szkolenie.

Jest inne bardziej wygodne rozwiązanie za pomocą którego możesz dokonać szkolenia swoich wojaków na pokładzie swojego statku. Poszukaj w tym lub w tym temacie. Do szkolenia naszych wojaków jest potrzebny statek który ma na pokładzie System podtrzymywania życia i uzbrojenie, w chwili obecnej pisze to z głowy więc wiesz..... są to :

*karabiny dezintegracyjne

* terrańskie karabiny EMP

*Broń o niskiej sile rażenia

Na temat szkolenia więcej się dowiesz z opisów skryptów, a jak nie napisz na forum ktoś sie odezwie i na pewno tobie pomoże, doradzi, a jak nie to napisz mi PW do mnie.

Wiesz tak sobie pomyślałam że skoro pytasz o szkolenie to może od razu tobie napiszę a raczej podam tematy za pomocą których możesz przejąc wrogie konstrukcje ( niestety nie ma czegoś takiego jak planeta LV-426 ) ale i tak daje dużo frajdy i pociechy z włożonego wysiłku w szkolenie naszych wojaków jest Capture Station.

A za pomocą skryptów Marine Repairs i SLAM - Ship Labor and Maintenance, with Repairs twoi wyjadacze mogą dokonywać naprawy statków jak i uszkodzonych stacji.

A za pomocą skryptu Convert Passenger to Marine z pasażerów możesz stworzyć Piechotę morską.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słuchaj Yacek,nie rozumiem Twojej złośliwości.

W pierwszym poście napisałem " Ląduję statkiem w takiej placówce,ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji szkolenia żołnierzy. "

Jasno z tego wynika ,iż lądowałem tym statkiem w placówce ,lecz nie mogłem znależć opcji szkolenia w opcjach handlowych.

Więc

Cytat

A nie możesz tego sam sprawdzić?

-sprawdzałem i nie znalazłem ,dlatego sie pytam na forum.

Nie rozumiesz? To Ci wytłumaczę. Napisałem Ci że szkolić Marines możesz dokując statkiem do PW i wybierając opcje Handel. Ty pytasz czy możesz to zrobić zdalnie. Dla mnie pytanie w takiej formie jak je zadałeś oznacza "nie chce mi się samemu sprawdzić, zadam pytanie na forum, jakiś pacan na nie odpowie". Gdybyś pytanie zadał w innej formie, napisał bardziej szczegółowo, za nadal masz problem i nie możesz szkolić Marineś, że przypuszczasz iż jest to spowodowane tym że próbujesz robić to zdalnie, a może trzeba być osobiście na tym statku itp. to odpowiedź byłaby stosowna do pytania. Tak więc podsumowując, jakie pytanie, taka odpowiedź.

Co do pytanie o szkolenie, jak pisałem, masz je dostępne w opcji Handel, czyli tam gdzie handlujesz ze stacją, nie w rozkazach handlowych statku. Jeśli statek jest zadokowany do PW i w ładowni ma Marines, to w Handlu na pierwszych pozycjach jest opcja Szkolenia Marines, dopiero poniżej możliwość zakupu Marines, a jeszcze niżej zakupu innych towarów.

Sprawdź, napisz czy znalazłeś, czy też nadal masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Po powrocie z pracy ,wszystkie podane przez Was informacje sprawdzę.

Jagoda ,skrypty zostawie sobie na później 😉

Najpierw staram sie ogarnąć grę w wersji podstawowej.

Jedyne skrypty jakie mam ,to te poprawiające wydajność ,oraz mape Scorpa /mam nadzieje ,że dobrze napisałem nazwę ,jeżeli nie to zaraz dostanę reprymendę od Yacka 🤪 )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...