Skocz do zawartości

Jumpgate Construction Technology 1.0


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

AP to Argon Prime? Nie bardzo, masz w tym sektorze cztery bramy, a skrypt tworzy nowe bramy wg standardu czterech stron świata (północ, południe, wschód, zachód), mimo że TC dodał górę i dół.

Ale można spróbować, najwyżej gra się zwiesi 😀

Albo CNW. Tak czy siak jatki chyba będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Albo CNW. Tak czy siak jatki chyba będą...

Też nie wiadomo. Zależy jakie polecenia mają statki Kha'ak w ich sektorze. A pewnie mają "Zniszcz wszystkich wrogów" więc będą latać tylko po swoim sektorze. Aby ruszyć się po za niego muszą mieć polecenie długiego lub krótkiego patrolu. Nadzieja w tym że statki Argonów będą miały takie polecenie i zaciekawią się nową bramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Albo CNW. Tak czy siak jatki chyba będą...

Też nie wiadomo. Zależy jakie polecenia mają statki Kha'ak w ich sektorze. A pewnie mają "Zniszcz wszystkich wrogów" więc będą latać tylko po swoim sektorze. Aby ruszyć się po za niego muszą mieć polecenie długiego lub krótkiego patrolu. Nadzieja w tym że statki Argonów będą miały takie polecenie i zaciekawią się nową bramą.

Lecz RRF to działa na wszystkie rasy jak pamiętam?? Bo takto połącze wszystkie sektory kszaków z sektorami bazowymi ras..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Lecz RRF to działa na wszystkie rasy jak pamiętam?? Bo takto połącze wszystkie sektory kszaków z sektorami bazowymi ras..

Tak, ale tworzy chyba z tego co pamiętam własne statki. Ale połącz na próbę jeden i się przekonaj jak będzie. Może będzie ciekawie 😀

Ja łączyłem sektor Xenonów znajdujący się za Ziemskim Nieznanym 3 z sektorem Nieznanym znajdującym się na wschód od niego. Powodowało to że konwoje Xenków wylatujące z ich sektora, normalnie lecące przez nieznane sektory ziemskie do Neptuna, wylatywały teraz również w drugą stronę podążając przez nieznane sektory, gdzie (w drugim sektorze nieznany) napotykały spore siły piratów. Jatki były spore, a mnie zawsze coś po walkach zostawało 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

CNW w strzępach... Kszaki i xenoni w sektorze...(tak, starczyło mi forsy na 2 zestawy bram[cnw-XS obok BHS i cnw-KS_941] bo sprzedałem połowe floty i zostałem w małym, nieuzbrojonym galeonie] Zgarniam co popadnie, jak coś większego sie trafi to do zdobycznego M5, podlatuje i SCS robi swoje. Tak 40% floty to statki kszaków i xenonów.

P.S. Widział ktoś mojego zdobycznego Tyra? Ostatnio widziałem jak zasuwał z ogonem myśliwców xenów do AP przy prędkości 218m/s 🤔 i to z kadłubem 30% 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...