Skocz do zawartości

Mod X-Tra Ship/Station Pack - Prev Cadius Ship Pack


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakby kogoś jeszcze to interesowało ? To mniej więcej rozwiązałem problem z readtexty, do polskiej wersji (zmieniłem brakujące nazwy statków na angielskie nazwy) . Czyli tylko kilka statków jest po angielsku a reszta tak jak była po polsku..

Jeśli będzie to kogoś interesowało to dam linka..

Ps. nie warzyłem się tego tłumaczyć bo przy mojej znajomości angielskiego mógł by być kwas.. 🙁(((

Pss.. pewnie usłyszę że ktoś się wcześnie obudził no ale "Co Pan zrobi , no nic Pan nie zrobi" 😀 a z takiego serialu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej.. mam mały problem (myślę że wina jest w tym modzie..) z łączeniem stacji w kompleksy 🙁 Więc w skrócie kupiłem kilka stacji i chciałem je połączyć lecz.. pupa blada 😠 po zakupie modułów do budowy kompleksu w sektorze gdzie znajdują sie te stacje nie da rady ich połączyć ( nie chodzi o odległość miedzy nimi , są to podstawowe stacje do produkcji krzemu, steków i ogniw nie są to stacje Terran...)

Czy ktoś miał podobne problemy ?

Może ktoś może mi pomóc.. ?

Ps. Zainstaluje wszystko jeszcze raz i od pale grę bez tego moda.. więc będę mieć pewność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zainstalowałem sobie do Vanilii X3TC tego moda Cadiusa ver 2.01 ze stacjami i powiem, że statki są PIĘKNE i świetnie zbalansowane.

Naprawde warto tego moda zainstalować. Mod usprawnia też istniejące statki bądź je przemodelowuje jak np Valhallę, która teraz spokojnie przelatuje przez bramę i wygląda o niebo lepiej.

Ale zaobserwowałem kilka rzeczy, które powodują że zadam kilka pytań bo moje poszukiwania nie dały rezultatu.

1. Nowe statki ATF (Kvasir Bragi) powinny być dodane do stoczni ziemian jednak nigdzie ich nie ma. Mam skrypt ATF Shipyard v6, który podmienia stocznię na księżycu, próbowałem go odinstalować (za pomocą PML bo tak go instalowałem) ale nic to nie dało i dalej statków nie ma. Dodam że Valhalla została skutecznie podmieniona na nowy model. Może coś doradzicie by statki ATF się pojawiły ?

2. Cadius dużo pisze o naprawie statków za pomocą laserów naprawczych i rudy ale nigdzie w grze nie można kupić tych laserów nie widzę też fabryk, które by je produkowały. Czy trzeba dodatkowego skryptu ?

3. Zauważyłem, że we wszystkich misjach latają nowe przemodelowane Khaaki. W patrolach i swoich sektorach latają Xenony w tym nowe Xenon G. Natomiast w misjach nie zauważyłem nowych statków Xenonów takich jak G, C czy Z. Czy mogę to naprawić jakimś skryptem ?

4. Mod Kadiusa jest rozbudowany a nie znalazłem do niego instrukcji. Świetna instrukcja jest do moda SCS. Czy może jest jakaś instrukcja dla moda Cadiusa a ja kiepsko szukam ?

Proszę o pomoc 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skrypt ATF shipyard był pisany dla vanilli i dodaje tylko statki z vanilli, nawet po jego instalacji na grze z modem. Użyj mapy Scorpa do zlokalizowania statków w stoczniach.

2. Nie przypominam sobie, aby coś takiego pisał Cadius, w pierwszym poście jego tematu poleca skrypt marines repair, więc chyba coś pokręciłeś.

4. Mod jest prosty, dodaje tylko kilka statków i stacji, nie ma po co pisać instrukcji, bo oprócz opisu instalacji nic nie do opisywania. Zobacz do tematu moda na forum ego, linki masz w pierwszym poście tego tematu.

5. Ta broń jest z vanilli, zobacz do instrukcji TC, to jedna z prototypowych broni, używanych przez nieliczne statki, ale nigdzie nie produkowanych i nie do nabycia. Mod nie wiele zmienia w tym temacie, po za dodaniem kolejnych statków, które mogą używać tej broni.

Tak ogólnie, to zamiast moda Cadiusa, polecałbym mod XRM. Będziesz miał statki Cadiusa, oprócz wielu innych, wszystkie statki kupisz w stoczniach, kupisz wszystkie rodzaje uzbrojenia, również te unikatowe, jak i nowe jakie dodaje XRM. Poczytaj opis moda XRM w pierwszym poście jego tematu, jest co czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...