Skocz do zawartości

Mod X-Tra Ship/Station Pack - Prev Cadius Ship Pack


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spróbuj wrzucić poprzednią wersję, wsiąść w statek, który nie został dodany/zmieniony przez mod i skoczyć do pustego sektora. Dopiero wtedy zapisz grę, zamknij ją i zastąp moda nowszą wersją.

Ja tak zawsze robię i wszystko jest OK.

Jakiej wersji używałeś wcześniej ? W readme autor pisał, że przy update ze starszych (1.79 i niżej) trzeba ręcznie usunąć kilka plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Pobrałem X-tra ship/station pack i po paru chwilach testów 😀 stwierdziłem że dobrze by było gdyby dało się mieć tylko kilka wybranych statków.

Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, liczę na waszą pomoc 😀

Z góry dziękuje.

PS. Szukałem instrukcji ale nic nie znalazłem 😀

Post przeniesiony.
Pisz posty w odpowiednich działach i w odpowiednich tematach (jeśli już są). Yacek

Już sobie z tym poradziłem, pokombinowałem i wyszło 😛

Edytowane przez xsoner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Najpierw wrzuciłem plik 9951-0048L z katalogu "t" X-tra Shippacka, a jak zobaczyłem Twój (o 0,1kb większy) to Twój z Mamuta. Na razie read-textów nie mam, opisy się przewijają (ta co idą na dole na pasku gdy mamy podświetloną jednostkę w stoczni), w okienku obok dane statków też są. Jak coś będzie źle to dam znać😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytanka...

1) Czy da się "podkręcać" dodane przez Cadiusa statki za pomocą skryptu "Traveling Mechanic" ?

2) Czy mając skrypt "Utilize and Repair Debris" mam szansę, że zreperowany statek to będzie jeden z dodanych przez Cadiusa? Jeśli tak to czy okręty Xenońskie i Khackie też są możliwe?

PS Jeszcze jedno, dziwna sprawa, gdy wejdziemy w zakładkę "compatible guns" w X3 Editor 2 w statkach: Ocelot, Taipan, Acinonyx, Adder i Anaconda to widać, że mają pustą listę "compatible guns" a Drake i obydwa Cougary mają przypisane pewne bronie laserowe na ltejże liście. To samo jest w wypadku niektórych statków Kha' ak jak wszystkich trzech Xenońskich i innych ras (lista pusta). O co Tu chodzi?? Czy one nie mają przypisanego uzbrojenia, czy też ja coś tu źle rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku, faktycznie, w pliku TShips.pck z X-Tra Shippack.cat nie ma wpisanych broni (przynajmniej nie w każdej jednostce, jak już wcześniej pisałem), natomiast w grze są w encyklopedii, po tym jak "spotykamy" statek w stoczni 😉 Spr. na Cyklopie, więc zakładam, iż z innymi jest tak samo. Niestety nadal nie wiem czy można je normalnie "podkręcać" u latajacego mechanika, chociaż przypuszczam, że tak 😀 W końcu statek to statek, lecz trochę czasu minie nim to spr. Natomiast mam duże wątpliwości czy "Utilize and Repair Debris" pozwoli mi reperując złom "przypadkowo" uzyskać jeden z Cadiusowych okrętów, oraz czy można też tym sposobem zdobyć statki Xenonów lub Khaaków.

Aaaa... tak z innej beczki, czy jest może wiadomo co w kolejnym updacie szykuje Cadius 😀?? I czy Cadius "arbitralnie" tworzy statki i stacje, czy też jak ktoś coś mu podpowie to on czasem wprowadza to do modu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...