Jump to content

Sztuczki, kruczki i ciekawostki


Prowler
 Share

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mała uwaga do sztuczki z klonowaniem opisanej przez Yacka.

Kiedy potrzebujemy jakiejś broni, której nie ma w DOKu do kupienia, ale jest na liście (np. Działo Fali uderzeniowej - 0/2), to mając chociaż jedną sztukę interesującej nas broni i tak możemy ją rozmnożyć, sprzedając ją do DOKu, a następnie kupując statki i je w daną broń zaopatrując, tak jak Yacek opisał.

Trzeba jednak pamiętać że broń musi być obecna na liście produktów, która pojawia się po wciśnięciu combo "i - u" (informacje o stacji)

Próbując rozmnożyć np. Pulsacyjne Działo Fotonowe w sektorze Mars, stracimy je, ponieważ stacja kupi to działo, ale nie zostanie ono na liście.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Znalazłem coś dziwnego w grze...

Można chyba zdobywać stopnie bojowe nie oddając żadnego strzału, wystarczy stanąć jakimś statkiem z dobrą osłoną pod jakąć stacją, jestem szeregowym bo rozwaliłem przypadkowo 2 statki w ciągu 5 minut które chcąc zadokować na stacji się o mnie rozbijały 🙁 Znalazłem to przypadkowo kiedy sie "odbiłem" ze stacji i obmyślałem plan co robić.

Nie wiem dlaczego mi przyznają za to stopnie bojowe, nie byli to ani piraci ani nikt z moich przeciwników, więc prawdopodobnie to jest błąd gry.

Link to comment
Share on other sites

No sorry ale dla mnie to trochę dziwne, że niszcząc statki "przyjaciół" podwyższa nam się ranga, spróbowałem sobie z cywilem i też sie mi podniosła, popoluję więc sobie na cywilii i podniosę na maxa....

To tak jakby za zabijanie swoich na wojnie dawali awanse....

Link to comment
Share on other sites

Ranga bojowa określa twoje zdolności zdobyte w walce (w niszczeniu,zabijanie). Nie ma znaczenia kogo. Przyjaciel w każdej chwili może stać się wrogiem, szczególnie jeśli będziesz atakował jego statki. Niszczenie statków jakiejś rasy oznacza spadek reputacji u tej rasy. Pamiętaj o tym.

A na zanim podniesiesz range bojową na maxa (do poziomu X-TREME) to jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie. Z każdym kolejnym poziomem rangi bojowej, do zdobycia następnego potrzeba więcej punktów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
W dniu 16.12.2012 o 06:41, chak510 napisał:

Dodaj IR i ustaw na maxa to będziesz dziennie niszczył po 100-200 M1 i M2 ( masakra dla procesora ) .

no tu zdeka przesadziles ...co prawda IR generuje wiecej M1 i M2 ale nie do tego stopnia zeby ubijac 100-200 dziennie, poza tym z IR znacznie trudniej jest je ubic M1 i M2 bowiem przy odwecie IR zasypuje Cie drobnica M3 , a nie daj ....... jak w sektorze jest jeszcze stocznia...

.. kilkanaście M1/M2 to TAK...........ale nie jedna czy dwie setki 😈

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam. Odnośnie trikòw i kruczkòw. Gram nadal w czyściocha X3TC. Jak pozbyć się Xenońskiej stacji raz na zawsze w sektorze Xenonòw ? Ostatnio rozwaliłem jedną obok Teladian, a ta po jakimś czasie się znòw pojawiła. Czy mam rozwalić w innych sektorach X ich wszystkie stocznie ? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, tego się obawiałem. To nie to co było w XBTF. :/ To chyba się oni nigdy nie wyniosą, a co za tym idzie, szkoda mojej floty jak zniszcze stacje w sektorze X zaraz przy 18 bilions. A tam przy gate N ustawiłem swoją stację. A może by ją zniszczyć, i dokładnie na jej miejscu ustawić swoje kręcidło. 😀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...