Skocz do zawartości

Opcja startowa Lucky Heir Gamestart


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynasz nową grę po raz kolejny? Znudziło Ci się ciągłe wykonywanie w kółko zadań związanych z fabułami Terran, Gonerów, HUB, PHQ i Argońsko-Splickich?

Nowa opcja startowa Lucky Heir Gamestart to rozwiązanie twoich problemów.

Startujesz Vidarem, słabo wyposażonym i uzbrojonym. Posiadasz Gonerskiego Tropiciela Światła, masz Rozproszony Napęd Skokowy, a za Tobą podąża wynajęty Argoński TL z HQ w ładowni. Masz również HUB-a z odblokowanymi trzema zestawami bram.

Fabuła Terran, Gonerów, Argonów-Splitów, HUB i HQ wykonane, pozostałe (Treasure Hunter i Aldrin) czekają na Ciebie.

Instalacja jako "fake patch", czyli wypakować pliki .cat i .dat do katalogu głównego gry i zmienić nazwy na numer 10, lub wyższy, jeśli mamy jakieś inne mody.

Jeśli ktoś ma innego moda z dodatkowymi profilami startowymi, to zastąpić jego pliki plikami z tego moda.

Jeśli ktoś posiada w katalogu T plik 0001-L048.xml z moja poprawką tłumaczenia, musi go usunąć. Ten mod zawiera w sobie ten plik (również w wersji poprawionej). Nie usunięcie pliku 0001-L048.xml spowoduje że pojawi się w opcjach startowych pozycja z opisem "tekst id not found".

Polska wersja moda dostępna na Mamucie: Lucky Heir Gamestart PL.

UWAGA! Ze względu na sposób rozwiązania blokady fabuł w tym profilu, wymuszony ograniczeniami gry, dostęp do wyżej wymienionych fabuł blokowany jest na wszystkich profilach, ale tylko na profilu Lucky Heir otrzymujemy komplet nagród za wykonanie fabuł.
Nie polecam również instalacji tego profilu, jeśli gramy już w jakąś grę i jesteśmy w trakcie wykonywania fabuł. Fabuły zostaną zakończone po wykonaniu aktualnych misji.
Tak więc instalować ten profil należy tylko i wyłącznie jeśli chcemy rozpocząć nową grę na profilu Lucky Heir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidar nie był pusty, miał osłony, cztery sztuki broni. Sprawdź własności, powinien być TL jako wynajęty, u mnie był, był w tym samym sektorze co ja, ale daleko, po dłuższej chwili pojawił się w zasięgu mojego skanera. Tropiciel był w innym sektorze.

Do tego, chyba nie oczekiwałeś że będziesz miał wszystkiego na full, to co dostajesz, to i tak sporo, reszta jak zwykle zależy od Ciebie. Dużym plusem jest to że odpadają trzy (a nawet cztery) fabuły do wykonania, które może są i fajne, ale ileż razy można je wykonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawostkę. Testowałem wcześniej dodając wypakowane z moda pliki ręcznie do odpowiednich katalogów. Sprawdziłem nową opcję startową, usunąłem pliki i grałem dalej w swoją grę. Wszystko było OK. A jestem (a raczej byłem) w trakcie trzech misji, Gonerskiej - czekałem na możliwość zadokowania do ich stacji po odbiór Teladianum, Kha'ak - zrobiłem tylko pierwszą część - czyli podążyłem z a Eksterminatorem, na pierwszy zwiad do sektorów Kha'ak jeszcze się nie wybrałem, HUB - zbieram towar, aby odblokować drugi zestaw bram.

Dla LeWaR-a zamieniłem pliki moda z moją opcją startową na tę opcję. Wystartowałem, sprawdziłem, podmieniłem pliki na powrót tak jak było.

Uruchamiam stare save i mam tylko fabułę HUB w trakcie. Gonerska i Kha'ak zresetowały się. Znów wszystkie stacje w sektorze M148 na czerwono i Eksterminator czeka na mnie w Omicron. A w sektorze Elysium mam dwa Ozjasze, jeden Janim, ale z nim mogę tylko pogadać o najbliższych stoczniach. Drugi (nowy) ma ikonę bluebook, więc fabuła od nowa.

Dobrze że chociaż HUB-a mi nie zresetowało, bo bym się wkurzył i naprawdę zaczął nową grę z tego profilu, już bez tych trzech fabuł, bo miałbym ich dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...