Skocz do zawartości

X3 TC - Filmy


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wielkości plików z Frapsa wystarczy zastosować tę samą sztuczkę z konwerterowanie, o której napisałem w poprzednim poście, chociaż najnowsze wersje Fraps'a kręcą już filmiki o wiele mniejsze od poprzednich. Co do Windows Movie Maker nie polecam. Początkowa też chciałem zrobić w nim mój filmik, ale jak zobaczyłem, co zrobił z jakością to 😆 . Zapytaj wójka Google o programy do edycji filmów. Na pewno coś dla Ciebie znajdzie 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie porady co do konwersji? Ściągnijcie sobie MPEG Streamclip, fajny i darmowy program do konwertowania filmów do innych formatów. Przed jego użyciem zalecam zainstalowanie bibliotek quicktime, albo quicktime alternative.

Gdy już włączymy program to klikamy "file", a następnie "open files" i ładujemy plik źródłowy. Następnie klikamy ponownie na "file" i na "export to mpeg-4". Ustawiamy kompresję na H.264 i, zależnie od oczekiwanego efektu, ustalamy wartość jakości od 50 do 75%. Takie parametry pozwalają na satysfakcjonującą jakość wideo bez znacznego zwiększenia jego rozmiaru. Sam stosuje 50% dla plików nie-HD, i 60-70% dla HD. Ustawienia audio sami musicie sobie obczaić, bo raczej rzadko tam modzę.

Tę zajawkę, jak i prawie wszystkie moje materiały, konwertuję właśnie w Streamclipie. Fajny program. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tę zajawkę, jak i prawie wszystkie moje materiały, konwertuję właśnie w Streamclipie. Fajny program. 😆

o w grę nie grałem ale najbardziej podoba mi się muzyczka 😀 Zastanawiam się tylko czy Ci zaraz tego podkładu muzycznego youtube nie wykasuje.

Co do programu no to interesujące zaraz ściągnę i przetestuje. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...