Skocz do zawartości

X3 TC - Filmy


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio wiele serfuje po necie szukając czegoś co by mnie zadowoliło, po mojej głowie chodzi tysiące przedziwnych pomysłów 😎. I dzisiaj rano doszłam do wniosku że fajnie by było gdyby doba miała 48 godzin 😎.

Chcę tworzyć profile startowe do TC, misje/fabuły do których od tygodnia dobiram się z duzym powodzeniem, kontynuować pracę spolszczeń do skryptów i .... jeszcze parę innych pomysłów których wam jeszcze nie chcę zdradzać 😀

Więc znalazłam w internecie całkiem fajnie zapowiadający się film stworzony przez jednego z graczy. Pomysł bardzoooo świetny, dlatego też uważam że zasługuje na uwagę.

Fajnie by było, jeżeli ktoś z was znajdzie jakiś fajny film z gry X 3 TC o umieszczenie linku w tym temacie.

X3TC: The Great War Ep1 :Stand Off

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

po mojej głowie chodzi tysiące przedziwnych pomysłów 😎. I dzisiaj rano doszłam do wniosku że fajnie by było gdyby doba miała 48 godzin 😎.

Chcę tworzyć profile startowe do TC, misje/fabuły do których od tygodnia dobiram się z duzym powodzeniem, kontynuować pracę spolszczeń do skryptów i .... jeszcze parę innych pomysłów których wam jeszcze nie chcę zdradzać 😀

Podobnie ja tez bym chcial, bo mam tyle zainteresowan (i to nawet czasem sprzeczne ze soba), ze az strach, wymienie tylko nieliczne: granie ( 😀), tworzenie dodatkow do gier (jednym z moich dziel jest Brothel of Cyrodiil do TES4: Oblivion), programowanie, grafika 2D i 3D, tworzenie filmow, filmy, ksiazki, astronomia, biologia, architektura itd. itp., az sam nie moge sie w tym polapac 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.

Ostatnio wiele serfuje po necie szukając czegoś co by mnie zadowoliło, po mojej głowie chodzi tysiące przedziwnych pomysłów 😎. I dzisiaj rano doszłam do wniosku że fajnie by było gdyby doba miała 48 godzin 😀.

Chcę tworzyć profile startowe do TC, misje/fabuły do których od tygodnia dobiram się z duzym powodzeniem, kontynuować pracę spolszczeń do skryptów i .... jeszcze parę innych pomysłów których wam jeszcze nie chcę zdradzać 😀

Więc znalazłam w internecie całkiem fajnie zapowiadający się film stworzony przez jednego z graczy. Pomysł bardzoooo świetny, dlatego też uważam że zasługuje na uwagę.

Fajnie by było, jeżeli ktoś z was znajdzie jakiś fajny film z gry X 3 TC o umieszczenie linku w tym temacie.

X3TC: The Great War Ep1 :Stand Off

Pozdrawiam.

Bardzo fajny filmik 😎

Te efekty skoków to standard w TC, mam to na porządku dziennym. Może jakiś mod Wam miesza skoro ich nie widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Ciekawe czy sama mgla w grze jest przyczyna zamulania gry? Wg mnie to chyba, nie (ale nie jestem pewien). Mgla ogranicza czynnik viewdistance przez co grafika rysuje tylko najblizsze efekty, podczas gdy bez mgly rysowane musi byc wszytsko w zasiegu pola widzenia. Jesli ktos pokusilby sie na test wydajnosci, to bylo by dobrze to zweryfikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mgła po prostu pożera więcej pamięci. Miało by to sens, ponieważ pomimo tego że bez mgły gra wyświetla więcej elementów są ona mniej "szczegółowe" bo są zdecydowanie w większej odległości. Co za tym idzie wymaga mniej pamięci. Mgła natomiast generuje więcej detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mamucie jest też mod NoFogDDTC mojego autorstwa, polecam z tego powodu że jest inaczej rozwiązany niż mod Azakala. Możesz o tym przeczytać tu i tu.

Co do czystej gry, to nie pamiętam, ale możesz użyć tego:

SSwamp_Trooper Shaders Performance mod, polecam.

EmptySpace No more Fog, Nebulae, Motion Dust, tego nie znam.

Co do moda NoFog dla DDTC, zrobiłem testy, zysk jest na poziomie 2-4 FPS (zależy od sektora, w Borońskich to nawet 4-5). Może nie dużo, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jest jeden bardzo dostępny program...

Mianowice jest to "Windows Movie Maker " każdy XP go ma. Jest prosty w obsłudze dodaje muze razem z filmikiem , daje możliwość umieszczania różnych prszejść polecam ten program sam go używam.

A do krencenia polecam FrapS działa na maksymalnej jakości i jej nie psuje, to jest zaleta a wada jest że darmowa wersja kręci tylko 30 sec ale mozna odrazu po tym kręcić znów i jescze coś filmiki robione na tym programie troche ważą lecz sie opłaca.

Robi też zdjęcia.

Pozdrowienia. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A do krencenia polecam FrapS działa na maksymalnej jakości i jej nie psuje, to jest zaleta a wada jest że darmowa wersja kręci tylko 30 sec ale mozna odrazu po tym kręcić znów i jescze coś filmiki robione na tym programie troche ważą lecz sie opłaca.

Robi też zdjęcia.

A pierze i gotuje?

Bo mnie to "krenci" 😆

Zdjęcia można robić w czystej grze bez dodatkowych programów zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...