Skocz do zawartości

Masowy wysyp Readtextów


wervii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem ogromny z readtextami. Po powrocie z uczelni i wczytaniu seva, jakiego kol wiek pojawia mi obszerna lista readtextów w:

- Ustawieniach AI

- przypisaniu klawiszy

Readtext7119-401

Readtext7119-402

Readtext7119-8

Readtext7119-400

Readtext7119-109

Readtext7119-403

Readtext1514-1111 do Readtext1514-1126

Readtext1510-1

Readtext1510-2

Readtext7548-1

Readtext7533-1

Readtext7541-1 Readtext7541-2

Readtext7545-5 Readtext7545-8

Readtext7539-2

Readtext7539-3

Readtext7119-300 Readtext7119-301

Readtext7553-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemami w AI uporałem się jednak seave nadal są te błędy:/ Kiedy zaczynam nową grę już problemów w Ustawieniach Ai nie ma. Jednak nadal pozostały w Ustawieniach Interfejsu

8002 Missile Defense Mosquito by Lucike - Nie instalowałem tego skryptu u siebie :/

1510 i 1514 takich na stronie podanej przez Yacka niestety nie znalazłem 😎

<edit> Po reinstalacji gry problemy zniknęły w większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tu był błąd ;] Mam na dysko pobrane z Mamuta a tu zerkam nie wgrałem go do katalogu t.

Tylko na wczytanym sejwie nie pomogło tak samo jak i w nowej grze . Czyżby kolejna reinstalacja ?

Jeżeli można spytać czy ktoś jest w posiadaniu spolszczenia do Group Management System

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów nie masz racji.

Readtexty zapisują się w save tylko te ze Sterowania, pozostałem spokojnie się zmienią (z readtextów na tekst lub z tekstu angielskiego na polski) czasem nawet nie trzeba uruchamiać ponownie gry.

Readtexty w sterowaniu znikają w nowej grze. A wervii pisze że nadal je ma, więc albo nie ma odpowiedniego pliku tekstowego, albo ma uszkodzoną instalke gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek, ale co jest złego w radzie, którą dał Lewar?

Przypomnę tak, jak ja to zrozumiałem.

NALEŻY (by nie mieć potem przykrości) instalować PO KOLEI skrypty, a do nich spolszczenia, a następnie po JEDNEJ instalacji, sprawdzić, czy w pełni poprawnie działa, jeżeli działa, można próbować dalej.

Coś złego jest w tej radzie? Jak widać, że tyle ludzi ma potem z tym problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radzie nic złego, ale nie ma ona odniesienia do tego przypadku, bo:

Cytat

Witam Mam problem ogromny z readtextami. Po powrocie z uczelni i wczytaniu seva, jakiego kol wiek pojawia mi obszerna lista readtextów w...

To tak jakby piętnować kogoś za coś czego nie zrobił. Bo ja rozumiem to tak, iż stało się to bez powodu, w działającej poprawnie grze coś się nagle popsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie wynikał z Przenosin z XP na Windows 7 ? Postanowiłem go na blaszaku po testować bo na lapku to jakoś taki niemrawy a na PC co chwila błędy wywalał. Wróciłem z powrotem na XP zobaczymy jak to wyjdzie ..

Z instalacją gry nie powinno być problemów bo

- Kopia gry chodzi bez problemu

- Płyta Oryginalna z grą ma zero zarysowań i zero problemów

Więc uważam że mi tu coś Windows 7 popaprał 😎 Instaluje na nowo X3 +XTM z tą samą listą skryptów i zobaczę co będzie.

Tak wiem Pierw skrypt po nim spolszczenie cały czas tak robię. jedynie musiałam się w przypadku BP zagapić i poleciałem dalej.

Jeżeli jeszcze raz można spytać by nie zakładać nowego wątku

Czy ktoś w swoich zasobach posiada tłumaczenie do Group Management System

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama przesiadka nie powinna spowodować żadnych problemów ale może zapomniałeś w pierwszej kolejności dograć jakichś plików spolszczenia albo wrzuciłeś dat/cat w innej kolejności niż we wcześniejszej instalacji. Czasami takie głupoty potrafią zepsuć save i nawet gdy później uzupełnisz braki i poprawisz to co było nie tak to i tak readtexty zostają.

Najbezpieczniej jest po prostu kopiować cały folder z grą, na innym komputerze ruszy bez problemu.

Jeśli do tej pory nie dostałeś odpowiedzi to pewnie nikt z osób, które się tu udzielają już go nie ma. Skoro tak bardzo Ci zależy na tym spolszczeniu to spróbuj sam go wykonać, to nic trudnego 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...