Skocz do zawartości


wwicio3

Rejestracja: 03 sie 2018
Poza forum Ostatnio: lip 02 2021 22:32

Moje posty

W temacie: X3: Farnham's Legacy - nowa gra Egosoftu! To nie żart!

28 czerwiec 2021 - 21:16

już nie wyrabiam - albo to będzie po polsku albo już całkowicie odstawiam X3 i przesiadam się na Rebirth

W temacie: X3: Farnham's Legacy - nowa gra Egosoftu! To nie żart!

03 czerwiec 2021 - 15:18

Zrobiłem test wydajności katując tą grę 24 h..
Sprzęt -
system - windows 7 Ultimate
procesor AMD Athlon (fm) II X4 640, 3000 Mhz, rdzenie 4
RAM - 4 Giga
Grafika - GeForce GT 530 2 Giga
Żadnych lagów w grze nie stwierdzono ( nawet w momencie pobierania aktualizacji automatycznych ) gra działała płynnie.

P.s. jeżeli komuś się zechce rozpocząć od razu swobodną grę to daleko nie zajdzie - rozgrywka jest podobna do X3 AP, ale też zupełnie inna - sprawdziłem też mod kokpitów - " PSC01's CockpitMod " autor reaktywował linki do moda - działa bez problemów -
- Jedynie co trzeba zrobić po zainstalowaniu ( WAŻNE !!! ) - Po oddokowaniu ze stacji TRZEBA wyjść ze statku i z powrotem do niego wsiąść - wszystko w kokpicie wróci na swoje miejsce i odblokuje wszystkie kokpity ( nie wiem czemu autor moda tak sobie wymyślił, pewnie był jakiś cel )
Mam nadzieję, że mnie tutaj nie skatują za podanie linku ( pliki przeskanowane programem NORTON Antywirus i brak problemów )

https://forum.egosof...ic.php?t=254635

W temacie: X3: Farnham's Legacy - nowa gra Egosoftu! To nie żart!

02 czerwiec 2021 - 22:21

Dołączam się do słów Aldaran - wiele osób będzie niezmiernie wdzięcznych za spolszczenie.

Pograłem kilka godzin i przyznać muszę, że to chyba najlepsza gra z serii X ( w X4 Foundation nie grałem ) więc tylko " chyba ". Ale też fabuła przypomina trochę X Rebirth - gdzie trzeba było szukać bramy do innej lokalizacji pośród licznych autostrad.
Mam trochę dziwne wrażenie, iż pozbierali najlepsze mody do TC i AP i zrobili z tego pełną grę co dało wielką funkcjonalność biorąc pod uwagę, że jest darmowe jest to wielki ukłon do ludzi którzy te modyfikacje tworzyli z myślą o ulepszeniu gry.

Dla przykładu gra Farming Simulator 17 była taka sobie i dopiero po zainstalowaniu modów ( darmowych ) stała się grywalna. Następnie panowie z Giants Software pozbierali najlepsze mody do kupy nic nie płacąc autorom modów i wypuścili Farming Simulator 19 każąc sobie słono płacić - według mnie to cios poniżej pasa