Skocz do zawartości


szczekan

Rejestracja: 04 paź 2010
Poza forum Ostatnio: wrz 21 2017 17:20

Moje posty

W temacie: Drugi streaming - 27 września

12 wrzesień 2017 - 13:36

Chyba nie ma w tym nic dziwnego i jak patrzę na pęczniejące wątki na forum ego to tylko się cieszyć. Jest grupa ludzi (nie olbrzymia, ale tez niemała, po prostu rynkowa nisza), której iXy bardzo podeszły i grupa ta będzie bardzo lojalnym klientem....o ile dostanie to co chce - mniej więcej, bo wszystkiego się nie da pogodzić. Że tak jest najlepiej świadczy los X Rebirth.

W temacie: Drugi streaming - 27 września

08 wrzesień 2017 - 09:46

Hmmm fajnie :) Tak sobie myślę, że jeśli robią drugą prezentację w tak małym odstępie czasu to jest to dobry znak !

W temacie: W końcu - pracujemy nad X4.

05 wrzesień 2017 - 18:01

Nie wiem jak to w XR jest bo nie zdecydowałem się na zakup mimo darmowego weekendu - nie podobało mi się. Ale różnica pomiędzy ciężkim a lekkim powinna być wyraźna, tak jak i różnice w prędkości i zwinności. Wpadłem za to na pewien pomysł. Wiadomo, że iXy nie są do multiplayera, ale idea jest taka - wyobraźmy sobie, że na jakimś etapie gry zaczyna cię być stać na wyekspediowanie statku - nazwijmy to na misję. Płacisz, kupujesz, wyposażasz i wysyłasz na ....zewnęterzny serwer, gdzie razem z innymi graczami tłuczesz ksenków, albo walczysz w klanie. Przegrywasz? Tracisz statek i kasę która w niego poszła. Wygrywasz? Dostajesz jakiś fant, nividium, cokolwiek.

W temacie: W końcu - pracujemy nad X4.

05 wrzesień 2017 - 11:46

Też trzymam kciuki, żeby im wyszło i żeby nie trwało to aż tak długo jak podejrzewam :). U mnie teraz za oknem paskudnie,leje, i robi się tak listopadowo. Wyobraziłem sobie, jak w przyszłości rozsiadam się wygodnie, odpalam kompa z X4 na podpiętym 70" oledzie (na którego powinno mnie stać za jakieś 2 lata), Basy w głośnikach tworzą miły, znajomy fundament, a ja zarządzam swoim ekonomicznym imperium :)

W temacie: Polskie wydanie

05 wrzesień 2017 - 11:22

Moim zdaniem mało prawdopodobne. Jeśli już, to raczej znowu będzie to zasługa nielicznych, zapalonych polskich graczy. Ciekaw jestem ilu graczy w Polsce gra w "iksy", ale obstawiam, że zebrani na wykresie kołowym tworzyliby bardzo wąską i egzotyczną część "torcika". Główny nurt to proste (coraz prostsze? bo na smartfony...) gry.