Skocz do zawartości


Adrian_Wir

Rejestracja: 19 cze 2008
Poza forum Ostatnio: dziś, 10:50

Moje tematy

numeric ranks spolszczenie

01 luty 2018 - 17:45

Zanim ktoś mi coś zarzuci uprzedzę, że mam oryginalną X3TC. Widać to zresztą po moim loginie z forum egosoft :) I wiem, że o rzeczy z instrukcji się nie pyta, o instrukcje też nie. Tym razem jednak postanowiłem zrobić wyjątek, wybaczcie.

Zasadniczo po kilku(nastu) dniach odświeżania X3R postanowiłem jeszcze raz podejść do X3TC. Zmiana dysku na SSD chyba sporo dała, bo nie tnie się tak jak kiedyś. Niestety, mamut is dead :(

A że leniem nie jestem kilku interesujących mnie skryptów poszukałem. Ściągnąłem co potrzeba i nawet zabrałem się do tłumaczenia. Znaczy się przed chwilą :) UTProfit przetłumaczyłem sobie od ręki (wiem, dużo pracy:)). Ale na tym skrypcie się zatrzymałem. Chciałbym, żeby rangi były zgodne z oryginalnymi z gry. Do tego potrzebuje jednej z kilku opcji:
1. polskiej instrukcji (gra ze steama, tam jest angielska) lub
2. informacji jak ze steama wyciągnąć polską instrukcję
3. listę wszystkich rang
4. gotowe spolszczenie jeśli ktoś ma na dysku :)
5. niby mógłbym dłużej pograć i postarać się wszystkie zdobyć ale sami rozumiecie, że to trochę zajmie i skrypt straci wtedy sens

W zasadzie żeby nie robić roboty już przez kogoś wykonanej, jeśli mielibyście spolszczenie do poniższych skryptów byłbym wdzięczny. Stawiam piwo:) Jeśli nie to z pozostałymi sobie poradzę :)

Blacklist Manager
MUS - z tych których nazwy były używane na forum
Sector TakeOver 1.57
Universal Banking 5.02

Na razie tyle, z BSE zrezygnowałem na początek. Zobaczymy czy będę na tyle cierpliwy, aby zarabiać bez tego. Resztę skryptów pewnie będę szukał jak już pogram i zobaczę czego brakuje.

Kilka skryptów i spolszczenie do XTM 0.75

22 styczeń 2018 - 21:43

No to kilka plików, które mam, wrzucam.

Spolszczenie do XTM jest w wersji 0,75.
jdk - JumpDrive Kit
Pozostałe mody raczej powinny być jasne :)

Do tego mam też pełną wersję XTM 0.75 i mody: Combat Mod MKII i MilitaryHUD MKII - oba do XTM. Niestety, CMOD i XTM ma więcej niż 2MB :)