Skocz do zawartości


Adrian_Wir

Rejestracja: 19 cze 2008
Poza forum Ostatnio: wrz 10 2018 06:13

Moje tematy

Skrypt dodający zaawansowaną bankowość

16 marzec 2018 - 12:59

Szukam skryptu który doda do gry większe możliwości w zarządzaniu funduszami. Z tego co pamietam Teladi Bank oferował jedno konto pozwalające zarządzać stacjami. Mam teraz skrypt Bank Universe który jest trochę bardziej rozwinięty, pozwala założyć kilka rachunków. Wszystko fajnie, tylko po co one jeśli zarządzanie np. stacjami dalej jest wspólne. W tym skrypcie mając np. konta K1, K2 i K3 i fabryki F1, F2 i F3 mogę zdecydować, że zarządzać funduszami stacji będzie konto K1, a gdyby ono było puste lub pełne to wtedy kredyty będą pobierane/przelewane z kolejnego konta K2. I mogę tam dodać jakie fabryki mają być zarządzane przez skrypt np. F1 i F3 przy czym dla każdej z osobna mogę ustawić minimalną i malsymalną ilość kredytów na koncie stacji.

Szukam natomiast czegoś co pozwoli mi osobno przypisać konto K1 dla fabryk F1 i F2, a konto K2 dla fabryki F3. A jeszcze jedno konto K3 chciałbym przypisać dla stacji bazy dla UT z której te mogłyby pobierać pieniądze zamiast z konta gracza.
Ma to wyglądać tak, jakbym założył kilka firm: handlową, zbrojeniową, jakąś do nielegalnych interesów i każda miała osobny budżet.

Słyszeliście o jakimś bardziej zaawansowanym skrypcie? Ewentualnie spróbuje pogrzebać w pliku tego skryptu i go rozwinąć. Z programowaniem problemu noe mam, tu jednak musiałbym poznać od podstaw język skryptowy jakim się posługuje X3 że tak to nazwę. Dużo czasu to może zabrać.
Jeśli ktoś już miał plazje się tym bawić, żeby stworzyć coś takiego wystarczy jakaś podstawowa znajomość pisania skryptów czy będę musiał się w to bardziej zagłębiać?