Skocz do zawartości


kowal111

Rejestracja: 16 maj 2016
Poza forum Ostatnio: mar 19 2017 17:46

Moje posty

W temacie: Fabuła PHQ problem z mało rozmownym Humi Wi - rozwiązanie

19 marzec 2017 - 12:31

Dzięki! Popróbuję i dam znać czy zadziałało. Ratujesz mi kilkadziesiąt godzin życia (powtórka HUB brrr...)

W temacie: Fabuła PHQ problem z mało rozmownym Humi Wi - rozwiązanie

18 marzec 2017 - 23:59

Mam problem jak wyżej - niestety mamuthq zdechł i plików nie da się pobrać. Postanowiłem samemu zmienić plik 0001-L048.xml, a tu niemiła niespodzianka - takiego pliku nie ma. Mam zainstalowaną wersję z wydania Techlandu. Czy w ogóle mogę coś zrobić - czyli jak znaleźć ten plik? Szukałem zarówno poprzez File locator jak i ręcznie - nic nie znalazłem.

W temacie: Space simy ogólnie

12 październik 2016 - 16:12

Przepraszam za dłuuugą przerwę.
Szczerze mówiąc winny jest po trochu X3, bo uparłem się go skończyć i ostatnio strasznie wolno mi to idzie.
Co do Rouge System - niestety nie grałem, może za jakiś czas (o ile go znajdę).

Jeśli chodzi o moje pomysły to trochę je przemyślałem i doszedłem do wniosku, że po pierwsze to byłoby to co najmniej trudne do ogarnięcia, mocno skomplikowane w działaniu i chyba niegrywalne. Mało realne jest przecież oczekiwanie, że ludzie będą posłusznie się logować i odwalać swoją część roboty dzień w dzień o tej samej mniej więcej porze. Z drugiej strony jest tak jak piszesz - po co w mmo tryb jakby single player - to nie ma sensu, nie po to kupuje się taką grę by grać w nią samemu. Choć jak sądzę przy naprawdę dobrej SI coś by można uzyskać, tylko, że jak na razie nic takiego nie widziałem.

Co do innej kwestii, zgadzam się z Tobą, że kariera we frakcji powinna być urozmaicona. Z reguły jest to prosta, wręcz nudna ścieżka pod tytułem "rozwal następnego, potężniejszego bossa i dostań lepszą nagrodę". Myślę, że w mmo frakcja powinna żyć jeśli składa się z ludzi - czyli interakcje są konieczne - zarówno w wykonywaniu działań jak i poza nimi. Ale tak jak piszesz czy ludzie by w to weszli - myślę, że dla pewnej grupy graczy byłby to strzał w dziesiątkę - coś jak by drugi, alternatywny świat - w końcu internet do tego zmierza. Na ile byłoby to stałe - myślę, że zależałoby to od gry - a w mass mediach pojawiły by się kolejne alarmistyczne wiadomości o uzależnieniu od internetu.

A jeszcze na koniec wspominałeś kiedyś o The Expanse - z tego co przeczytałem jest to adaptacja "Przebudzenia Leviathana" Coreya. Książka (a raczej książki bo wyszedł już drugi tom) jest dobra ale seriale i filmy na podstawie powieści sf budzą u mnie raczej mieszane odczucia, więc na razie nie podchodziłem.
Wracam do X3, może do końca roku uda mi się skończyć, swoją drogą mam nadzieję powalczyć w kampanii khaa a nigdzie na forum nie spotkałem się z wrażeniami z niej, więc tym bardziej jestem ciekawy.