Skocz do zawartości


Xenon.Q

Rejestracja: 02 maj 2010
Poza forum Ostatnio: lis 14 2017 17:09

Moje posty

W temacie: W końcu - pracujemy nad X4.

06 wrzesień 2017 - 20:51

X:Rebirth nie był grą nie wiadomo jak złą. Po prostu odbiegł mocno od tego, co gry X zapoczątkowało i wyróżniało przez co został szybko znienawidzony, a wydanie niedokończonego produktu, bo inaczej tego nazwać nie można, było tylko kolejnym gwoździem do trumny. Mam nadzieję ze w X4 się odbiją i zrekompensują. Podoba mi się fakt, że otwarcie krytykują się za pewne rzeczy związane z X;R i może rzeczywiście dało to do myślenia. Gdyby okazało się możliwe wprowadzenie w końcu multiplayera w to ogromne uniwersum, a chociaż jego daną część, gra byłaby bliska ideałowi. Nawet opcja CO-OP'a byłaby czymś fantastycznym.

W temacie: W końcu - pracujemy nad X4.

04 wrzesień 2017 - 11:41

https://www.youtube....h?v=FuIeKMYaIAk

Jak dla mnie bomba. Nadzieja na godnego następce CAŁEJ serii X odżyła we mnie na nowo :D

W temacie: Witam

16 luty 2017 - 20:58

Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie wytrwałości i pełnego korzystania z zasobów XuDB :D

W temacie: Witam

16 luty 2017 - 20:54

W TC grałem głównie bez skryptów, bo tak jak pisałem nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą serią, a pojęcia skryptów do X3 czy tego forum przez bardzoooo długi okres czasu były mi nieznane. Czysta gra jest sama w sobie warta uwagi, wiadomo. Tak naprawdę nawet gdy już obeznałem się z tabu skryptów itp. to jedyny jakiego używałem był na napęd skokowy, który pozwalał skakać w wybrane miejsce sektora, a nie poprzez bramy skokowe. Po wielu setkach godzin, nie mając już za bardzo co robić w grze, postanowiłem zainstalować większą modyfikację Xtended Terran Conflict (XTC), która w sumie pozwoliła mi na dalszą zabawę praktycznie od nowa, dodając nowe statki, uzbrojenie, sektory itp.

W temacie: Witam

16 luty 2017 - 20:43

Według mnie powinieneś dać trochę czasu X3:TC. Jak dla mnie Reunion tak właściwie nie jest niczym ciekawym , natomiast TC moim zdaniem jest najlepszą pozycją w gronie X'ów. Może to przez sentyment, bo jednak to dzięki tej części odkryłem X'y, a może faktycznie jest tak jak piszę i TC jest najbardziej udanym dzieckiem.