Skocz do zawartości


Peroox

Rejestracja: 31 sty 2012
Poza forum Ostatnio: dziś, 16:56

Moje posty

W temacie: Polskie wydanie

25 grudzień 2017 - 13:08

Jak pamiętam z któregoś streamu to było mówione, że 2018 ale chcą dopracować grę przed wydaniem, więc zakładam, że jeżeli wydawca ich nie będzie naciskał to w 2018 raczej tego nie będzie.

W temacie: X4 bez kolejnej rasy

23 grudzień 2017 - 21:28

Panowie, od czego jest zmora naszych czasów, a więc DLC-ki wycięte z podstawy gry, żeby dwa razy na niej zarobić. W X:R już tak dodali Teladi, którzy w sumie posiadali bardzo niewiele po za rozleglejszymi sektorami do odkrycia. Mam nadzieję, że Egosoft nie zniży się do tego, żeby w X4 sprzedawać rasy jako DLC, ale jest duża szansa, że tak zrobią.

Wolałbym, żeby przygotowali dobrą rdzeń gry, który będzie można rozbudować modami/skryptami/dodatkami/dlc, niż aby zrobili nie wiadomo jakie cuda na kiju z ładną grafiką. Elite Dangerous ma świetną symulację galaktyki i statków, ale interakcji jest tam bardzo niewiele. Star Citizen ma mieć bardzo dużo interakcji, ale nie ma i w najbliższym nie będzie tego jako gry z światem większym niż do przetestowania.

Dobra i ciekawa podstawowa wersja gry zapewniłaby im zyski ze sprzedaży w czasie premiery i stałą pulę graczy, którzy rozbudują grę skryptami niż rozbudowane chodzenie po stacji, wypicowaną grafikę i inne mniej potrzebne wymysły. Dobrze, że przynajmniej na razie nie wymyślili sobie lądowania na planetach.


Btw. Były może jakieś nowe streamy, albo filmiki z prac nad X4, bo postępy w produkcji tej gry śledzę tylko na XUDB?

W temacie: SKRYPTY do X3 TC

29 październik 2017 - 16:11

Mamut padł, z racji tego, że po wyjściu X:Rebirth podupadła społeczność i to nie tylko nasza. Później poszukam na zapasowym dysku czy nie mam gdzieś kopii.

W temacie: [SKRYPT] Ekonomiczny Handlowiec

29 październik 2017 - 16:02

Niemcy jeszcze trzymają na swoich serwerach:
https://www.xunivers...=184&Itemid=199

I bilbioteki:
https://www.xunivers...&id=5&Itemid=53

W temacie: Spolszczenie X-Rebirth

14 październik 2017 - 17:08

Chwile przetestowałem, bo niestety nie mam za dużo czasu, ale rzuciło mi się w oczy, że przy modyfikacji broni zamiast Usuń jet UsuV. Drugie to w encyklopedii na temat Albion Skunk Skaner zamiast liczby mnogiej jak przy pozostałych. Racje żywnościowe w handlu tez nie działają z polskimi literami.

Dobrze zobaczyć polski, później jeszcze trochę popatrzę jak wygląda reszta.