Skocz do zawartości


Riess

Rejestracja: 01 kwi 2008
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:55

Moje posty

W temacie: MamutHQ Odrodzenie?

06 czerwiec 2019 - 22:32

A musi być osobny dział? Jakiś czas temu zniosłem ograniczenia dot. wgrywania plików kategoriach dla gier - można więc założyć temat i wgrać plik w pierwszym poście. ;)

W temacie: Czy ta gra jest warta rekomendacji?

01 czerwiec 2019 - 19:13

Niestety, istotna (a przynajmniej głośna) część fanów domagała się i dalej domaga się więcej immersji, chodzenia po statkach, dodatkowych pokładów do zwiedzania, elementów RPG, itd. itp.. A Ego ich słucha, widzi ile kasy z tego wyciągnął StarCitizen i przepala cenne środki ograniczonego zespołu na robienie całego tego cyrku zamiast szlifować sprawdzoną formułę z X3.

Śni mi się gra z modelem lotu i walki z Freelancera, ekonomią jak w X'ach, budowaniem własnego imperium i możliwością zarządzania i dowodzenia flotami jak w Homeworld 2/Remastered. Mógłbym przeżyć prostą grafikę albo stylistykę typu "blokowate statki" jeśli dzięki temu nie musiałbym mieć stacji graficznej do grania i bitew/zaludnionych systemów.

W temacie: MamutHQ Odrodzenie?

31 maj 2019 - 23:04

Czy jest powód dla którego pliki nie mogą być wgrywane na XuDB?

W temacie: Jedna z najnowszych rozgrywek - niesamowite :)

02 grudzień 2018 - 19:50

Z jednej strony to naprawdę robi wrażenie - chodzenie po lotnisku, zamówienie sobie samolotu na pas startowy, NPC na których można patrzeć i wiarygodne, szczegółowe otoczenia. Lot nad miastem też był spoko (chociaż podobno jak zejdzie się poniżej pewnej wysokości statek gracza jest detonowany).

Z drugiej lot atmosferyczny jest naprawdę drętwy i lądowanie wyglądało bardzo słabo.

Komponent FPS jest mega ale trudno aby było inaczej, pod maską działa silnik do FPSów ;)

W temacie: No to mamy datę wydania X4!

20 listopad 2018 - 20:34

Mam nadzieję że w X4 wszechświat faktycznie pozwoli graczowi na posiadanie wrogów. Nie wiem jak było w X:R ale w X3 i wcześniej każda rasa miała coś unikalnego dla niej, i wojna oznaczała odcięcie się np. od tarcz 25MW bo te produkowali tylko Splici (Splitowie?).

Chciałbym wszechświat zorganizowany bardziej na modłę Freelancera: każdy region podzielony między kilka grup z różnymi sojuszami, celami i wrogami, a po środku gracz balansujący między jednymi a drugimi:

Załączony plik  alliance1_9399.png (84,77 KB)
Ilość pobrań: 12