Skocz do zawartości

- - - - -

inwazje xenonskie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzesiug

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 21 styczeń 2010 - 12:29

W BBS wyczytalem ze potrzeba najemnikow bo szykuje sie inwazja Xenonow zglosilem sie.Po informacji ze zaczela sie inwazja polecialem do wyznaczonego sektora a tam w okolicy srodka sektora uzywajac napedu skokowego pojawia sie J lub K w obstawie mysliwcow o ile dobrze policzylem 6 x L + 2 x M po czy skacze a mysliwce zostaja.Zamim uda sie zlikwidowac mysliwce pojawia sie znow J lub K z obstawa i tak w kolko czy mozna je wogole zlikwidowac?

#2 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 21 styczeń 2010 - 13:53

Można je zlikwidować. J pojawia się wypluwa myśliwce i znika. Musisz wyczuć moment i miejsce w którym się pojawi (przy odrobinie wprawy można) i "podskubać" ją trochę. Za pierwszym razem może jej nie skasujesz, ale za którymś z kolei na pewno. Powodzenia :P

#3 grzesiug

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 25 styczeń 2010 - 12:57

Dzieki.

#4 bogers

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2010 - 11:06

Mnie się ostatnio trafiły trzy K na początek, oraz 2 J, które dowoziły świeże mięsko.
Wszystkie już przeobione na żyletki w Borońskiej stoczni (każdy po ok. 50 mln. cr.)
Taka inwazja to bardzo dochodowe przedsięwzięcie.

#5 STUCKOV

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 lipiec 2010 - 21:42

Kurde....... Ja juz 2 razy sie zglosilem na ochotnika i owszem pojawily sie X-k x1 + X-J tez x1 tylko nie zniknely a staly i walczyly sam natet nie mialem okazji ich ostrzelac bo teladianie je zniszczyli... A gdyby tak caly czas dowozili poilki to ciekawe ile w tedy bym zarobil? ....... Czy to moze byc wine tego ze mam skrypt Xenon Migration ?

#6 Bax_PL

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 13 listopad 2015 - 00:07

Mam pytanie, jak często w BBS pojawiają się informacje o inwazji?.
Bo mam problem, pierwszą inwazję zrobiłem u splitów żaby se smoka kupić, ale potem nie widziałem inwazji w żadnej ze stacji.

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 13 listopad 2015 - 11:00

Sporadycznie, raz na kilka godzin gry.

#8 Bax_PL

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:05

Troszeczkę sobie pograłem ( oczywiście w X3 Reunion ) i zauważyłem iż:
1. Jak miałem słabszą rangę bojową to J oczywiście stał i walczył.
2. Jak miałem wyższą rangę bojową to J dowoził świeże mięsko, ale tylko jakiś czas.
Nie pamiętam ile dokładnie razy wykonywał skoki, ale było ich chyba kilkanaście.
Potem stał i walczył.
3. jak już skacze to robi to bardzo szybko, pojawia się wypluwa z siebie oddziały i znika.
A jak tylko próbowałem się do niego zbliżyć, to oddałem może kilka salw i zniknął.
Więc proponuje poczekać aż przestanie skakać.
4. Przy wyższej randze bojowej statki obrony tym razem M6 parandian ( nie pamiętam nazwy w tej chwili ) był NIE ZNISZCZALNY.
Więc wystarczy aby on przejął na siebie ogień wroga i się oddalić aby naładować osłony, potem można wrócić do walki.
Przydaje się napęd skokowy i szybka umiejętność korzystania z niego w szczególności w sytuacjach dużego stresu.

Nie jestem pewien czy mam buga, czy też tak ma być z tym niezniszczalnym M6, ale potem tak dla zabawy skoczyłem sobie do sektora parandian i próbowałem rozwalić M6 ( pierwszy lepszy który się nawinął ).
Nie mogłem go zniszczyć (osłony zbite do zera a następnie kadłub gdzieś do około 80% i nie szło więcej zniszczyć).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych