Skocz do zawartości

[SKRYPT] Ekonomiczny Handlowiec


marko22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na Mamucie jet zaktualizowane spolszczenie skryptu. Aktualizacja spolszczenia biblioteki nie jest wymagana, w tekście nie ma zmian. Poprawiłem jednak numerki wersji, aby nie zmyliło to kogoś.

Pliki .pck to zwykłe archiwum, wystarczy zmienić rozszerzenie na .zip i wypakować programem archiwizującym.

W pliku .pck znajduje się się plik tekstowy, ale bez rozszerzenie, po wypakowaniu i dodaniu rozszerzenia (.xml) można edytować go jak każdy inny plik tekstowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy jest dostępne nowe spolszczenie lub starsza wersja skryptu odpowiadająca wersji spolszczenia z Mamuta? Pojawia mi się cała masa readtextów. Spolszczenie jest dostępne w wersji 3.4.0.0, a ja posiadam skrypt w wersji 3.4.0.3, może to jest powodem? Tak naprawdę nie wiem, jakie opcje przez to tracę, a tych krzaczków jest naprawdę dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2013 o 14:43, Yacek napisał:

A nie pomyliłeś skryptów? Bo w oryginalnym temacie na forum Ego dostępna jest jako najnowsza wersja 3.2.05

Fakt, jednak podany tam link do ściągnięcia nie działa... za to odpowiedź niżej znalazłem link do niemieckiego opisu tego skryptu, i posłużyłem się tamtym przyciskiem Download, przeniosło mnie na niemiecką stronę w której wersja to wyraźnie 3.4.0.3, może mylę skrypty albo oni mają coś pomieszane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2013 o 03:03, Yacek napisał:

Fakt. Nie pozostaje więc nic innego jak samemu zrobić tłumaczenie, albo przynajmniej pozbyć się readtextów tak jak to opisane jet w FAQ.

Z tłumaczeniem problemów mieć nie będę, spróbuję samemu przetłumaczyć chociaż nigdy się za to nie brałem ;p ale spróbować nie zaszkodzi 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2013 o 21:30, Vertaril napisał:

Mam gotowe już wszystko 😀

Pełna paczka z nową wersją skryptu, biblioteki i aktualnego spolszczenia:

http://pl.rghost.net/48503257

Spolszczenie zrobiłeś tylko pliku 8005-L048.xml czyli plikowi skryptu. Tymczasem plik 8013 z biblioteki też wymaga aktualizacji. Nowe teksty są co prawda dodane przez autora skryptu, ale pozostały w języku angielskim.

Zrobisz aktualizacje pliku 8013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...