Skocz do zawartości

Problem z misją


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tropiciela otrzymujesz nie po wykonaniu fabuły, wtedy tylko napęd rozszerzony, tylko w jej trakcie. Jeśli dobrze pamiętam to dzieje się to po ataku piratów na Tropiciela w sektorze Wasterland, a przed poleceniem śledzenia pirackiego statku w sektorze Merchant Heaven. Sprawdź dziennik wiadomości, może dostałeś informacje, a nie zwróciłeś na nią uwagi. Statek pojawia się w sektorze Elysium of Light. Zobacz do sektora, zobacz do swoich własności (R).

Jeśli nie masz przeglądnij dziennik wiadomości, może ktoś się nim zaopiekował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ok i tak ci nie udowodnie że nie jestem piratem, tak używam cracków do gier lub mini obrazów by nie korzystać non stop z oryginalnych płytek, sporo ludzi tak robi tylko boją się to tego przyznać bo od razu nalepka że piraci.

Ależ oczywiście że możesz udowodnić. Zarejestruj się na forum Egosoftu (o ile jeszcze tam nie jesteś zarejestrowany) i wpisz w panelu zarządzania kontem klucz rejestracyjny gry. Pojawi się tam pod Twoim avatarem żeton, wtedy będzie wiadomo że jesteś legalnym użytkownikiem gry.

Zrób to aby rozwiać wątpliwości, zwrócę honor. Nie zrobisz, sam udowodnisz to co sugeruję.

Cytat

Niestety do wersji 2.5 nie ma nic takiego wiec się pytałem, wszystko 😛

A nawiasem dzięki za porady.

Do wersji nie ma, bo ta wersja patcha nie wymaga już płyty. Czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z tego co wiem, to z sieci mozna sciagnac TC tylko w wersji 1.01 i 1.4

No wiesz ja kupiłem też wersję 1.01 i jakoś nie męczę się z bugami 😛 Wystarczy zainstalować patch (zarówno pirata jak i oryginał można spatchować). Od czasu wyjścia patcha 2.5 nie trzeba mieć nawet płyty w napędzie a wcześniej też sobie jakoś radzili (na forum ego był temat o mini obrazie i crackach do TC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...