Skocz do zawartości

Sektor avarice


Tezeth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często dokuj do stacji i czytaj ogłoszenia w BBS. Tam będzie artykuł w którym będzie "przycisk" z ceną sektora i jeżeli będziesz miał dostatecznie dużo kasy to kupujesz na własność ten sektor. 😁 Ale to nie od razu cena w ogłoszeniach będzie się powoli zwiększała aż w pewnym momencie pojawi się to ogłoszenie z "przyciskiem". Jednak jakoś nigdy nie miałem tyle kasy i nie kupiłem nigdy tego sektora. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek mam pytanie do Ciebie. Gdzie postawiłeś HQ? Przeglądam fora żeby wybrać jakieś dogodne miejsce i natknełem się na takie nazwy jak: Ore Belt, Spring of Belief, President End Antigone Memorial. Misja na HQ już prawie ukończona i zastanawiam się właśnie gdzie je ulokować. Ponoć ma być nie daleko od Hom of Light ze względu na Terracorp z dodatkowym wyposażeniem statków.

Co mógłbyś doradzić? (gram w czystego x3R 2.5 bez żadnych skryptów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Co wywołuje pojawienie się informacji o licytacji sektora "Nieznany Sektor" który później zmienia nazwę na taką bardziej przyjazną dla ucha ? Chciałbym postawić tam HQ a nie podoba mi się obecna nazwa sektora, która na zakładce Własności utrudnia wyszukiwanie statków. No i jeszcze jak długo od pojawienia się pierwszej informacji musi minąć do jej zakończenia ( zmiany nazwy na Avarcie czy jakoś tak).

Gram na :

X3R 2.5+ Bonus Pack + XTM 0,75 i parę pomniejszych skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...