Skocz do zawartości

Opuszczone statki/Skrypty/Instrukcja


Tezeth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat
Cytat

Nie ma jakiegoś skryptu albo czegoś żeby być w pokoju z ziemianami ?😁 Podobają mi sie ich statki 😁

XTM-em

Skoro nie ukończył fabuły, a ma ziemniaki znaczy, że gra z XTM-em.

1. Jak ukończysz misje gonerskie to repka powinna Ci się poprawić. Żeby je móc wykonać musisz ukończyć misje soneńskie. Żeby je rozpocząć szukaj w BBS informacji o oposzczonym statku i wykup współżędne.

2. Cheat mod, ale to już oszustwo ]😀 .

3. Możesz rozpocząć grę jako Flight Leader, jednak wtedy nie wykonasz misji Bala GI (profll startowy XTM'a), a u innych ras poza atgonami będziesz miał przerąbane.

4. Tradycyjnie. Tępisz piratów, xenków i krzaków w ich przestrzeni 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skoro nie ukończył fabuły, a ma ziemniaki znaczy, że gra z XTM-em.

Nie napisał nic o fabule, może ją ukończył. Nie podał informacji czy ma XTM-ma, pisał wcześniej o instalacji kilku skryptów. To w jego interesie leży podawania jak najwięcej szczegółów, aby otrzymać jak najbardziej poprawną odpowiedź. Moja odpowiedź była adekwatna do pytania. Pytał czy jest jakiś skrypt, aby zmienić nastawienie ziemian do gracza. XTM-am to umożliwia, w jaki sposób to można w nim zrobić, Ty podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc, chwilowo nie mam neta wiec zadziej zadaje "dziwne" pytania 😛

Mam skrypt Race Response Fleets Final 1.7a, początkowo wszystko pieknie dzialalo, co jakis czas komunikat ze dojdzie do pojedynku flot itp.. i sie skonczylo 😎 zero komunikatow, ruch flot spadl do minimum, chyba tez sie nie powielaja, jakies dziwne zaciecia.W jednym z argonskich sektorow jest ok 40 mysliwcow, zaden sie nie porusza (pilotow maja) ograniczaja sie jedynie do strzelania z wierz jezeli wrog sie zblizy na zasieg strzalu.

Wiec zrobilem reinstal skryptu. Po reinstalce jest troche lepiej pod wzgledem ilosci floty rapid responde, ale dalej nie ma walk flot, a statki ktore "zamarzly" dalej sie nie poruszaja.Zeby tego bylo malo to jeszcze kryzys gospodarczy ;p wydaje mi sie ze produkcja sektorow zamarla, nie widac TS a TL zostalo pare w calej galaktyce. Co robic zeby gospodarka odzyla? tylko nie mowcie ze mam zrobic reinstal x3 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Ziemska gospodarka rozwija się niesamowicie, caly czas statki kursuja (skrypt help terrian ekonomic ) czy jakos tak 😛 Jest jakas mozlowosc zeby Przetwornie krysztalow w Heretic End skasowac? Fabule ukonczylem, stacja znowu sie pojawila i teraz cala ziemska flota atakuje ta stacje i cos zniszczyc nie moga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...