Skocz do zawartości

- - - - -

Opuszczone statki/Skrypty/Instrukcja

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tezeth

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 70 postów

Napisano 22 grudzień 2009 - 20:26

Witam jestem początkującym graczem, tzn grałem w X2 ale to już bardzo dawno temu było i już zapomniałem większość rzeczy.(Teraz pykam w x3 reunion 2.5) Mam pytanka odnośnie:
1. "skrypty", jak to wszystko sprawnie zamontować w grze żeby działały i co mam zrobić zeby gra była w polskiej wersji językowej? Proszę o wytłumaczenie jak "dla noobka"
2. Mógłby ktoś zamieścić linka z polską wersją instrukcji obsługi ? Głównie chodzi mi o objaśnienie przyrządów które montuje się na statku itp. oraz opis statków poszczególnych ras.
3. Opuszczone statki.(latam Busterem) Mianowicie miałem parę walk po których pirat katapultował się ze statku. Co moge zrobić z takim wrakiem ? Latam do okoła niego,staram się z nim jakoś "komunikować", wychodzę z własnego statku, frune w skafandrze do tego zdobycznego ale wejść nie moge. W jakis sposób mogę przejąć taki statek ? Co mam kliknąć albo w co musi być wyposażony mój "gwizdek" zebym mógł tego dokonać ?

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 22 grudzień 2009 - 20:30

1. FAQ
2. Nie można. To piractwo, a tego nie popieramy. Dlaczego nie masz polskiej instrukcji?
3. FAQ

#3 Tezeth

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 70 postów

Napisano 22 grudzień 2009 - 21:03

2. A skąd mam ją mieć jak to piractwo ?:D

btw dziękuje za odpowiedź na poprzednie pytania, tzn za częściowe nakierowanie na odpowiedź :D

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 grudzień 2009 - 21:22

Piracić grę, która już dwukrotnie była dodawana do czasopism to już szczyt.
A przyznawanie się do piractwa na forum, które w regulaminie ma że nie popiera piractwa to proszenie się o bana.

#5 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 22 grudzień 2009 - 21:35

Yacek napisał:

Piracić grę, która już dwukrotnie była dodawana do czasopism to już szczyt.
A przyznawanie się do piractwa na forum, które w regulaminie ma że nie popiera piractwa to proszenie się o bana.

:D :D dla Yacka za właściwą reakcję!

#6 Tezeth

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 70 postów

Napisano 23 grudzień 2009 - 00:04

Źle się zrozumieliśmy, instrukcje mam ale po angielsku :D Przesortowałem neta za wersją pl, ale widzę że to jakieś top secret :D Każdy tego strzeże jakby to jakaiś kod dostępu do banku :)
wiem... wiem... prawa autorskie,piractwo itp itd

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 grudzień 2009 - 00:10

Każdy pirat ma wersję angielską. Każdy strzeże swojej wersji PL, bo wydał na nią kasę, dlaczego ma dawać komuś za darmo to za co zapłacił.
Nie znasz angielskiego, trzeba było wcześniej o tym pomyśleć.
Gra nie kosztuje już majątku, są tacy co tylko i wyłącznie dla wersji PL instrukcji kupują drugą grę.
Tak czy inaczej, pytać możesz, ale pytania, na które jest odpowiedź w instrukcji będą kwitowane odpowiedzią: zobacz do instrukcji. Taka już tu jest zasada od samego początku.

#8 Tezeth

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 70 postów

Napisano 23 grudzień 2009 - 01:47

Masz rację, zrobię tak jak mówisz, a co mi tam stać mnie ;p

Wracając do charakterystyki statków poszczególnych klas, poszczególnych ras, tego nie ma w instrukcji :D Ma ktoś może coś takiego ?:D Bo udało się odłożyć trochę kasy w grze i mam dylemat ;p

#9 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 23 grudzień 2009 - 02:10

FAQ

#10 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 23 grudzień 2009 - 18:11

Buahahahha!!!

PS. Temat na celowniku.... ]:D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych