Skocz do zawartości

- - - - -

Pocztówki

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 21 grudzień 2009 - 21:26

Witam serdecznie.
Więc chciałabym zamieszczać tutaj swoje wyjątkowe zdjęcia "pocztówki" z mojej podróży w świecie X. Która tak naprawdę mam przynajmniej taką nadzieję nigdy nie dobiegnie końca.
Chciałabym też by każdy forumowicz który oczywiście jest zainteresowany tym tematem o założenie tylko jednego tematu i zamieszczaniu w nim swoich "pocztówek" z podróży w spojlerze tak by uniknąć bałaganu.
Myślę że najlepsze najładniejsze "pocztówki" można by było zamieścić w jakimś wspólnym folderze i w przyszłości można by te unikatowe cudowne chwile umieścić na naszych komputerach. Mam na myśli tapery które są wczytywane w trakcie ładowania gry.
Więc chętnych zapraszam by polecieli po lustrznke i ze swoich statków pstrykali wyjątkowe chwile.

No ja niestety mam XP 32 bitowego to też moje fotki nie będą powalające, aczkolwiek mam w planach zakup Win7 64 bitowego :D

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 21 grudzień 2009 - 22:11

Jagoda, ty jak zrobisz zdjęcie to człowiek oczu od niego oderwać nie może. Masz talent.
Co do robienia zdjęć to jest to opisane w FAQ#63, również jak konwertować zdjęcia do formatu .jpg.

#3 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 22 grudzień 2009 - 00:24

Dobre, aczkolwiek mocna kompresja zjada jakosc.

#4 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 22 grudzień 2009 - 00:31

dlatego oryginały ciągle mam w BMP i nie straciły na jakości.

#5 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów

Napisano 22 grudzień 2009 - 00:39

Duzo zalezy od tego jaki program uzywasz do kompresji i zapisywania zdjec. Mysle ze mozna smialo przekonwertowac te bitmapy do jpg i wlasciwie skompresowac. Tudziez, gdy efekt wyjdzie zbyt mocno - wyostrzyc, pomniejszyc.

#6 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Rasa: Nieznana

Napisano 22 grudzień 2009 - 09:23

No to i coś ja wygrzebię:

(M3) Dralthi Mk3
Spoiler

Spoiler

Spoiler

#7 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 22 grudzień 2009 - 16:04

Doszłam jednak do wniosku że jakoś fotek zamieszczanych tutaj jest bardzo słaba, to też zachęcam was do oglądania i oczywiście zamieszczania swoich fotek na Mamucie w dziale Galeria.
Aczkolwiek była bym wam niewymownie wdzięczna byście tutaj, w tym dziale zamieszczali swoje opinie odnośnie moich lub swoich fotek, nawet te surowe :D Chciałabym byście to wy zadecydowali o tym która fotka zasługuje na to by mogła znaleźć się w dziale Galerii na Mamucie. Dzięki temu moja fotka która wam nie przypadnie do gustu po prostu zostanie wysłana Xenom e-mailem :D
Każda Moja fotka jest ponumerowana przykładowo Jagoda005, lub Jagoda 017 więc łatwo będzie wam określić która jest do bani a która może być na Mamucie.
Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
Pozdrawiam.

PS. wszystkie fotki mojego autorstwa mają specyficzny podpis, w prawym dolnym ekranie. Nie da się go nie zauważyć :)

#8 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 00:43

Spoiler

Awantura na zabawie, chwila pozniej rozwalilem tego Cerberuska.

#9 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 29 grudzień 2009 - 14:24

Fajne ujęcie :D A czy tam nie są dwa statki ? Bo wygląda na to jak by miało tam zaraz dość do kolizji :D Ładne barwy statku.
Podziękowania dla Krutek i Sorkvild że postanowili dołączyć do tematu :)

#10 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 16:08

Tak, tam sa widoczne dwa statki. Z tylu kawalek dalej to wlasnie kobylasty Tytan. Musze posortowac ujecia bo troche innych jeszcze mam, to pozniej wrzuce.

Co Jagoda, atramencik sie wypilo :D ? Sorkvild gratuluje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych