Skocz do zawartości

- - - - -

[X3XTM] Konfiguracje gry - kolejność i składniki instalacji

105 odpowiedzi w tym temacie

#21 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 21 czerwiec 2008 - 09:02

generalnie wszystkie różnice widać gołym okiem (zmiana grafiki dodanie kilkudziesięciu nowych statków) a te co nie widać to i tak sie zauważy jak pierwszy lepszy pirat złoi ci skórę (podniesione SI) no i wszystkiego jest więcej. łatwiej natrafić na wroga lub on na ciebie jak się zagapisz.

A najlepiej to samemu odkrywać zalety i uroki XTM

#22 Stalovy

Komandor

• Gwardia
  • 78 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 09:33

Czyli po zainstalowaniu XTM nie ma znaczenia, jaką grę zacznę - rozgrywkę z fabułą, jeden z profili, grę własną X3 bądź XTM - zawsze będzie to XTM z wszystkim, co ten mod niesie?

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 21 czerwiec 2008 - 09:48

Raczej tak. Rozpoczynałem grę z XTM-em z dwóch opcji startowych: "Wróg publiczny" i Bankrut zabójca" i nie widzę różnic. Większe różnice, ale tylko przy starcie są jeśli rozpoczniesz grę z opcji startowych dodanych przez XTM-a: własna gra i wszystkie z XTM na początku nazwy. Tam w kilku opcjach startujesz z pokaźną flotą statków i niezłym zapasem gotówki, o fabrykach nie wspominając. Możesz np. wystartować w Soneńskiej Scylli, z Bazyliszkiem jak skrzydłowy.

#24 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 11:31

podobno jak zaczniesz z opcji startowych XTM to nie mam możliwości wykonania misji z Bala's Gi ale tylko tak słyszałem, gdyż nigdy nie grałem na tyle na tych opcjach startowych by tego doświadczyć

#25 Pavlo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 18:49

Dokładnie - misji nie wykonasz - można tylko dodać statki (M3+ i Hyperion) do stoczni za pomocą skryptu

#26 ZERO

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 01:57

I Kwaterę Główną też skryptem można dodac (kupic) - nawet lepszą, bo pojemniejszą :P

#27 Pavlo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 10:44

A racja - zapomniałem zupełnie o HQ :P
A to czy pojemniejsza to nie wiem - jeszcze nie kupowałem :P

#28 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 22 czerwiec 2008 - 13:43

A ja w poprzedniej grze miałem i jedna i drugą i jakoś nie zauważyłem różnicy. Teraz mam tylko tę z misji Bala Gi, ale może niedługo kupię i drugą, to porównam.

#29 LongOne

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 czerwiec 2008 - 21:02

Ja bym się częściowo podpisał pod apelem Stalovego - a przynajmniej poprosił o informacje na temat zmian w dostępnych akcesoriach, broni i oprogramowaniu. Nic tak w X mnie nie wkurza, jak skąpość informacji na temat tego, co mogę na łajbie zainstalować i do czego to służy (i jak działa, bo czasem komendy w menu są zdeczka mało intuicyjne).

#30 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 23:25

bron niewiele przybyło właściwie tylko elektromagnetyki na ziemskich statkach i soneńskie działa strumieniowe (moje własne tłumaczenie) do tego dochodzi fregata HCF -> do przejmowania statków wroga jak i marines i inne bojowe członki załogi jako wyposażenie HCF'a wspomagające proces przejmowania (właściwie niezbędne) do tego cała Korporacja OTAS i ich regenerujące się kadłuby w statkach ( bajer) ale niestety kosztem potęgi statku (słabsze tarcze - uzbrojenie), może z wyjątkiem Reapera który jest klasą sam w sobie; (swego czasu dużo jednym z nich lekko z tuningowanych zrobiłem

P.S. Jestem lekko zużyty napojem bogów (w czwartek córka mi się urodziła) i przepraszam za brak spójności wypowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych