Skocz do zawartości

Nowe statki w DDTC


Krutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

A czy wystarczy wgrać pliki .cat i .dat ?

I tak i nie. Pliki .cat/.dat zawierają nie tylko informacje o statkach, ale również nową mapę wszechświata, dane o stacjach (stoczniach), nowe misje itp. Bez plików skryptów uruchamiających te rzeczy, to kto wie jak się zachowa gra. Może tak być, że w pewnym momencie, albo się zawiesi, albo wyjdzie do pulpitu. Jeśli już to zainstaluj moda i zacznij nową grę. Możesz zrobić sobie kopię katalogu gry, zainstalować DDTC w kopii i grac na przemian w dwie gry, normalną i nową z DDTC. Musisz tylko pamiętać o odpowiednim zarządzaniu plikami sav, bo te zawsze zapisują się w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyne wyjście, a może ktoś na forum zajmował się przerabianiem statków.

Przykładowo chciałbym przerobić Splickiego słonia na M2+ z tą ilością wieżyczek co ma ale z możliwością zamontowania w nich dział laserowych oczywiście prędkość osłony itp. zmienione. Tylko kurcze to nie temat do tej rozmowy. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy tylko u mnie jest ten błąd, ale w statku "Yaki M2 Daimyo" w 4 ostatnich slotach bronii głównej nie można zainstalować żadnego działka, opcja instalacji niby jest, ale przy wyborze, wszystkie działka są nieaktywne, tak więc nie mamy 16 dział tylko 12, co i tak jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten statek już po zainstalowaniu DDTC 1.1, bo w wersji 1.0 nie było chyba jeszcze tego statku, więc sprzedaż i kupno nowego raczej nie pomogą. Może jest to wina tego że gram na save-ach z DDTC 1.0, a nie zaczynałem nowej gry. Chciałem po prostu zwrócić na to uwagę, bo statek mi przypadł do gustu. Nie dość że ma dobre uzbrojenie, to jeszcze może dokować jeden M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym jednak sprawdzić w zupełnie nowej grze. Być może w plikach są jakieś pozostałości po starym modelu Daimyo w tamtych save i dlatego nowy działa nie całkiem tak jak powinien.

Edit:

Zerkałem na screeny nowych modeli i wyglądają całkiem fajnie. Mam nadzieję, że w 1.2 pojawią się jakieś w zastępstwie tych małych 'potworków', o których dyskutowaliśmy na poprzednich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...