Skocz do zawartości

Nowy wyglad forum


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram, mi ta kolorystyka średnio pasuje, czasem szukam oczami odpowiedniego linku do kliknięcia. Motywy kosmiczne, np. kolor czarniawy, mogłby się podobać plus bardziej wyraziste kolory na hasła linków.

Poza tym wpisujta chopy w swe profile więcej infosów, skąd klikata i w co grata 😆 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie cuś z tą kolorystyką forum? 😀

Czarne tło i biała czcionka wyglądałaby bardziej szacownie dla szacownego forum o grach kosmicznych. Forum Egosoftu wydaje się pod tym względem bardziej eleganckie, pokuszę się o stwierdzenie, że posiada pewnego rodzaju głębię zgromadzonych informacji 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie, przydałaby się kosmiczna skórka na topie strony (znaczy się na górze, gdzie ten szary pasek od prawa do lewa i nagłówkowe tytuły. 😀 bylejakości. Zacznijmy tworzyć nową jakość 😀 .

Jak mi się wydaje to PHPBB więc żeby się nie narobić a zrobić polecam wrzucić gotowego templaka screeny poniżej:

http://www.jakob-persson.com/files/images/sp3k_screen1.png

http://www.jakob-persson.com/files/images/sp3k_screen2.png

http://www.jakob-persson.com/files/images/sp3k_screen3.png

co prawda jest tam 3k zamiast X3 ale .. to detale 😀

przynajmniej kosmos w tle jest .. a nie szarość

jak coś link do pobrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jest OK, jedyne co by można zmienić to kolor nazw działów i poddziałów, blado wygląda. Ikony też jakiś blade. Top jest super.

wersja 0.1.2 jest dostępna tutaj

postarałem się uwzględnić zmiany i zrobiłem mały kociołek ]😀 .. więc:

1) jeden dział przyciemniłem + rozjaśniłem czcionkę -> czytelniejsze (chociaż nie wiem czy nie za jasna teraz jest ta czcionka miejscami :/ )

2) część nagłówków rozjaśniłem część zmieniłem na brązowy +/-

3) zmieniłem top na "ciut" inny - zaletą tego jest to ze może być skalowalny w poprzednim szerokość forum była by z góry narzucona i koniec a tak można sobie ten kosmos pośrodku rozciągać

i tak jak wyżej .. czekam dalej na uwagi.. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

to kiedy paczka na maila przyjdzie?

jaka paczka .. 😀 😀

i jaki mail nie wiesz ze dopiero BBS Extras zainstalowałem .. no i tam takiej opcji nie ma 😀

a trochę bardziej na poważniej:

zobaczyć wersje 0.1.3.1 dostępnej tutaj

zobaczyć wersje 0.1.3.2 dostępnej tutaj

i jak poprzednio zmieniłem tylko dział X-universe

w wersji poprawiono:

1) lekko wyostrzone pseudo ikony po prawej stronie

2) zmieniłem kolor linków na "egosoftowy"

3) cytując :

Cytat

... Ikony też jakiś blade. ...

ostatni czas właśnie tym się zająłem .. i czekam na opinie .. bo jak dla mnie są już 😀 ale.. za długo już w nie się gapie

4) backgroud .. LeWaR .. dzięki za linka z FanKit'em.. Jest to jedyne tło jakie znalazłem (space cloud w odpowiedniej tonacji .. bez przeróbek.. wersja 0.1.3.1) i byłoby stateczne tak jak chciałeś ... ale jest jedna wada.. WAGA. 800KB.. no i ciężko miniaturyzować bo przy fullscreenie przegladarki może nie starczyć (sam korzystam z full HD i częśto widzę niedoróbki) dlatego jest też wersja 0.1.3.2 z którymś ze shipów (tym razem orginał z X'ow) w tle..

5) parę kosmetycznych poprawek...

Uwagi:

1) Panowie / Panie (?) proszę o komentarze.. wiem że część pisała poprzednio ale nie wiem co idzie w dobrym a co w złym kierunku..

examle:

TOP: OK/albo nie .. jak nie dlaczego

FORUM: OK/albo nie .. jak nie dlaczego

IKONY: OK/albo nie .. jak nie dlaczego

CZCIONKA: OK/albo nie .. jak nie dlaczego

INNE....

2) Jak ktoś ma fajny backgroud .. (mile widziany dobry screenshot z Xow) to się polecam.. ps: tylko jak planeta/statek/stacja to całość.. bo ciężko będzie z tego tło zrobić jak jest obcięte

3) Jak już dojdziecie ze jest to co +/- ma być HTMLizuje to + robie szybko projekty poglądowe pozostałych podstron (przedewszystkim ikonki 😀 ) aby sprawdzić co i jak

4) po HTMLizacji z tydzień zajmie mi sklejanie PHPBB3 w między czasie będzie potrzebne paru paradiańskich betatesterów..

5) jak będzie ok to paczka zostanie dostarczona Argońskim Expresem .. (bez updatu ..silników ]😀 )

6) a póżniej wkleić i uruchomić .. i się wściekać na niedoróbki ..


PS: POSTULUJE O STWORZENIE SŁÓWNICZKA 😀 .. BO co to znaczy - jak szukać - rozwinięcia - BSE szukałem 30 .. słownie: trzydzieści 😀 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...