Skocz do zawartości

Nowy wyglad forum


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Aha, mówiłem już, że gdy uniBoard osiągnie fazę stable, przeniosę na niego XuDB? 😀

Jedno pytanie czy to nie prawie ten sam projekt co Callisto... i czy ty tam, przez przypadek - taki mały, nie siedzisz.. ??

Cytat
Cytat

Na forum się i czyta i ogląda. No może nie na XUDB, ale na innych tak 😀.

O dziwo większość for, na których jestem stawia się na treść, i style są albo standardowe, albo maksymalnie uproszczone, ze zmienioną kolorystyką.

Rozmowa estety z merytorykiem.. jeden chce wizualizacje i treść drugi stawia głównie na treść .. heh.. i co tu zrobić aby wilk był syty i owca cała 😀

Tło dam w tabeli wycentrowane, niepowtarzające się .. jak będzie wystarczająco dużo postów to się pojawi, jak nie to się nie pojawi .. taki kompromis może być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, że większość wybrała podobne rozwiązanie, nie oznacza, że trzeba do tej większości równać 🙁. Właśnie może to być dodatkowy bodziec, aby mieć coś ciekawszego niż ta większość.

Mi tam wsio ryba, napisałem co mi się osobiście podoba i co umiliłoby czas podczas przebywania tutaj, a komuś innemu podoba się coś innego i tez dobrze. Nie będę się spierał co lepsze, a co gorsze. Jak mi się nie spodoba efekt końcowy, co najwyżej rzadziej będę obecny na forum, ot i tyle 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Aha, mówiłem już, że gdy uniBoard osiągnie fazę stable, przeniosę na niego XuDB? 😉

Jedno pytanie czy to nie prawie ten sam projekt co Callisto... i czy ty tam, przez przypadek - taki mały, nie siedzisz.. ??

Tak przypadkiem się zdarzyło, że siedzę, ba, nawet jestem tego twórcą 🙁 No i szukam grafika, który zaprojektował by dwa style: dla ACP i domyślny dla front-endu uniBoard 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak przypadkiem się zdarzyło, że siedzę, ba, nawet jestem tego twórcą 😎 No i szukam grafika, który zaprojektował by dwa style: dla ACP i domyślny dla front-endu uniBoard 🙁

to już rozumiem skąd ta choroba zawo ...eee.. wróć !! .. podejście .. 😉

czyli analizując twoje posty te style miały by być ascetyczne.. przejrzyste.. z paroma bulettami, może lekkie gradientowe tła (albo coś w ten deseń ale nie za dużo) jako lekka dekoracja + proste czytelne ikony ?? czy dobrze zrozumiałem. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

jako że temat dość mocno zboczył z kursu i są duże rozbieżności co grozi nigdy nie ukończonym templakiem. Zrobie to co zrobie, starając (!) się uwzględnić poglądy obu stron.

Poza tym jako punkt wyjścia wybralem templak który wydawał się ok.. ikony/rozkład forum/etc zbiliżony do koncepcji a okazał się wielką HTML'ową (kod... jak napisany.. aaa 🙁 ) bombą :ph34: więc mam większy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mógłbyś też zaczerpnąc z tego inspiracje: http://xudb.eu.org/xudb.jpg 😎

Dobrze jakby forum było podobne do strony.

trochę późno.. dzisiaj około 18.00 otwieram wersje 0.2.1 beta .. dla beta testerów

wersja 0.2.1 jest już wstępnie zrobionym templakiem tzn: działające forum 😉 nie wiem jak zostanie odebrana bo "trochę" ją zmodyfikowałem aby znaleść złoty środek więc:

- tło jest statyczne bez żadnych cieni przezroczystości etc-> gwiazdki

- tabele postów mają rozwijane tło ze statkiem -> jak wątek będzie + wystarczająco długi zobaczycie go sobie 🙁

- ikony na główną stronę takie jak w projekcie

- header zmieniony -> jest statek (Guner.. chyba.. bo przez to robienie forum wiem więcej o grafikach z X czy XTM niż o grze 😉 ) i brązowa planeta -> tak aby coś ala mgławica była

- większość ikon zostawione z orginalnego templaka -> pomarańczowo brązowe więc się niegryzą

i,...

jeszcze dużo do zrobienia

ok .. http://fac.com.pl/Xforum/ .. można oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...