Skocz do zawartości

- - - - -

Nowa gra w DDTC

63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 styczeń 2010 - 12:28

Napisał, że używa swojego stworzonego na bazie tego do którego link podał :P

#62 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 13 styczeń 2010 - 13:28

Używałem pliku linkowanego wcześniej. Na początku wydawało mi się że jest z nim pod DDTC OK. Po pierwsze dlatego że nie byłem we wszystkich sektorach, po drugie, kto pamięta wygląd wszystkich sektorów?
Dopiero porównując sektor startowy z opcji Bankrut zabójca stwierdziłem że faktycznie jest z nim problem. Przerobiłem więc plik TBacgrounds z moda DDTC tak, aby nie był widać mgły, a dodane przez mod tła zostały bez zmian. I jest teraz tak jak powinno być. Plik moda przygotuję za jakiś czas i wystawię na Mamuta.

#63 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:10

Mam pytanie... sciągnąłem mod Vanilla ... ten co daje rozne profile startowe.. i znow mam problem ... mam tylko jeden Pirate Profile plus cztery stare... z czego moze to wynikac?? dodam dla wyjasnienia ze skopiowałem moda do katalogu głownego gry zmieniajac mu numer na nastepny dostepny (u mnie była to 10) .
Pozdrawiam Dee

#64 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:23

Mod Vanilla? Przecież to podstawowy mod będący w standardzie gry? Chyba piszesz o Malt gamestart mod? Nie masz odblokowanych profili startowych. Poczytaj o nich i ich sposobach odblokowania w FAQ lub w podlinkowanym tam temacie Profile startowe TC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych