Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz Azakal gostek ma focie Vadera i LV więc wiesz tak mi się jakoś skojażyło.

Zwał jak zwał ale facet zrobił sobie sektor ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę więc jak sami zreszta widzicie skoro on zrobił to może jest jednak jakaś nadzieja na stworzenie nowego sektora ?????

PLEASE any info PW THX. 😀 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No wiesz Azakal gostek ma focie Vadera i LV więc wiesz tak mi się jakoś skojażyło.

Zwał jak zwał ale facet zrobił sobie sektor ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę ja też chcę więc jak sami zreszta widzicie skoro on zrobił to może jest jednak jakaś nadzieja na stworzenie nowego sektora ?????

PLEASE any info PW THX. 😀 😀 😀

Te no, a moje poprzednie Pw? Hmmm? Się przegapiło czy olało? Sektor też da rade zrobić, wszystko w końcu da rade zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

więc jak postawisz tam HQ będziesz miał blisko do wypadów po złom.

Ale ja nie jestem LeWaR 😀

Nie Pshem nie olałam pierwszej PW Ale Yacek napisał że nie da rady tego zrobić całego moda trzeba było by przerabiać, a to bez sensu. Lepiej jest stworzyć nowy sektor i jakoś go połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że kobiety są uparte, taki ich urok, oprócz urody i inteligencji oczywiście.

Jagódko, mam jednak prośbę, załóż nowy temat o dodawaniu sektorów, nie zaśmiecajmy więcej tego tematu. Tak wiem że powiązane jedno z drugim, możesz to w nowym temacie zaznaczyć.

Ale Twój problem z Avarice jest jak na razie jednostkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam taką prośbę: jeśli ktoś będzie grał w polska wersję moda, niech zwróci uwagę na wszelkie błędy w tłumaczeniu. Tekst był co prawda długi czas testowany, ale tylko przeze mnie, więc błędy mogą się znaleźć. Za wskazanie błędu dam słoik świeżego fioletowego miodu prosto z pasieki Kha'ak. GW nie dam, destylarni jeszcze nie posiadam, nie dorobiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek napisałeś w drugim poście:

Cytat

Należy rozpocząć nową grę, z jakiej opcji startowej, to już zależy od naszych preferencji. Na każdej z nich będziemy mieć dostęp do nowości, dodawanych przez ten mod jak również do standardowych fabuł TC.

Z tego wnioskuje, że nie da rady kontynuować gry na starych save-ach??? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek napisałeś w drugim poście:

Cytat

Należy rozpocząć nową grę, z jakiej opcji startowej, to już zależy od naszych preferencji. Na każdej z nich będziemy mieć dostęp do nowości, dodawanych przez ten mod jak również do standardowych fabuł TC.

Z tego wnioskuje, że nie da rady kontynuować gry na starych save-ach??? 😀

Przyłączam się do pytania ale rozpocząć nową grę jest bardzo łatwo. Ale moja flota - ona cierpi w tym momencie 😀(( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, powinienem o tym wspomnieć w pierwszym poście, a raczej drugim, ale dla mnie jest to logiczne od czasów X3 XTM, że po instalacji dużego moda należy zacząć grę od początku, aby wszystkie nowości wprowadzane przez ten mod były dostępne.

Jeśli komuś szkoda starych savów, nic nie stoi na przeszkodzie wykonać ich backup, zainstalować moda w osobnym katalogu z nową instalką gry. Kiedy uznamy że mod nam nie odpowiada lub znudzi nam się (w co wątpię), będzie można po przywróceniu save z backupu kontynuować starą grę.

Co do straty floty, nie ma co żałować, w modzie ta flota byłaby niczym w porównaniu do tych statków jakie on oferuje.

Można też do zarządzania plikami sav użyć tego narzędzia: X3: R/TC Savegame Manager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra wcale nie jest taka tragedią. Ja w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, testując mod, a raczej jego spolszczenie, co tydzień, po wydaniu nowej wersji beta zaczynałem nową grę. Inna sprawa że doszedłem do takiej wprawy, że teraz pierwsze kilka milionów zarabiam w ciągu jednego wieczoru. 😀

Mały opis tego będzie niebawem w moim pamiętniku, więc już teraz zapraszam do czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej mam obawy, co do re-instalki. Jak zwykle coś przekombinuje ze skryptami i 😀. Taka moja przypadłość.

X3 trzeba obowiązkowo zacząć kilka razy od nowa. Za każdym razem przecież jest inna.

To jest w niej piękne, że nie wiadomo jak zarobisz pierwszą kasę i czym polatamy na początku (zazwyczaj czymś nie bardzo latającym).

Później, jak się kupi/zdobędzie to własne cudo to jest tak sobie. (ech.. mantys kończył grę w X3R + XTM)

Hmm... 87 nowych statków 😀. I M4 może powalczyć z M6 (ja zazwyczaj na czołówkę, oczywiście jak siedzę w M6). Będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, jest bardzo ciekawie. Masz moją gwarancję. Jeśli oczywiście moje słowo coś dla Ciebie i innych użytkowników znaczy.

Co do instalki to zrób tak jak ja: zainstaluj TC, zainstaluj patche wg. kolejności podanej w FAQ i zrób backup całego katalogu, potem w razie problemów kopia z backupu i masz czystą grę. Podobnie możesz zrobić z TC+patche+ulubione skrypty. Wiem że to zajmuje sporo miejsca na dysku, ale przy dzisiejszych rozmiarach dysków to chyba nie problem, a na pewno oszczędność czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek napisał:

Cytat

Jeśli oczywiście moje słowo coś dla Ciebie i innych użytkowników znaczy.

No co ty 😀 nie będę tu uprawiał lizusostwa, ale spokojnie może być "Guru FAQ Yacek".

Za dwa, trzy dni pewnie sam będę szczerze polecał instalację.

Tak sobie tylko narzekam, bo jestem z kraju xxxx48.

Koniec offtopa z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale nie dotyczy poprzedniego.

Re-instalka zrobiona (wszystkie skrypty jak poprzednio, niewgrany tylko mod CMOD3). Poprzednie savy jak najbardziej kompatybilne, jeśli chodzi o ich uruchomienie na nowym modzie 😀 .

Do razu otrzymałem dwie wiadomości o inwazji Marauder i wysłaniu Łowców Nagród przez Piratów.

http://img515.imageshack.us/i/x3screen00017.png/

http://img515.imageshack.us/i/x3screen00018.png/

http://img705.imageshack.us/i/x3screen00019.png/

Łowcy nie za bardzo mocni M5, nowy TS się pojawił (tylko nazwa jakaś zagramaniczna) . Naokoło piękne widoczki jest, 😀.

A dalej niestety już gorzej. Nie ma zaproszenia jakie powinno być na początek do nowych stoczni, a Scorp pokazuje, że w sektorach gdzie powinny pojawić się nowe stocznie - pustka.

Bez nowych stoczni granie z mod-em nie za bardzo ma sens, ale sektor Avarice jest wolny 😀, a dodatkowe funkcje jak Łowcy i Inwazje + widoki działają. Być może pojawią się nowe statki na co wskazuje pokazanie się TS z nazwą Cotton Trader. Ja dalsze sprawdzanie przerywam, zaczynam grę od nowa, ale jak ktoś ma ochotę próbować dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy statków zostały nie przetłumaczone, uznałem że tak będzie lepiej.

Nowych statków używają NPC, więc nie ma się co dziwić że pojawiły się w grze, jednak NPC nie używa wszystkich nowych statków, tylko około 5-10%, więc nie ma szans np. zdobyć nowych M1, M2, M7, TL.

Zaproszenia do stoczni zależne są od reputacji u danej rasy, wystarczy reputacja na poziomie 1 (kto używa Numeric Ranks, ten wie o co chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...