Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak mam wybrany ten mod w zakładce ``Wybierz pakiet modyfikacji`` gdyż mam inwazje mruderów, ścigają mnie za atak na pirackie transportowce, są nowe statki (ale chyba tylko największe to fregaty). Nie mam tylko najnowszych lokacji.

Prowler co do modów i skryptów to przyznam się że nie wiem. Początkowo ściągałem w formie zip i przekopiowywałem po kolei wszystkie skrypty (może i mody) które się dało. Potem dopiero się opanowałem i zacząłem delikatnie ściągać to co może mi się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak mam wybrany ten mod w zakładce ``Wybierz pakiet modyfikacji`` gdyż mam inwazje mruderów

Nie ma czegoś takiego, są inwazje Marauder 😀

Czy czytałeś dokładnie opis instalacji jaki podałem? Zrobiłeś dokładnie tak jak opisałem?

Prowler, zawsze wygrywa ten który jest jako base mod, a tak jest w tym przypadku, więc to raczej odpada, jedyne wyjaśnienia jakie mi przychodzą to:

1. inny mod zainstalowany jako pliki w katalogu types (tak jak nofog dla DDTC), może właśnie masz NoFog, ale nie kompatybilne z DDTC?

2. Skoro instalowałeś przy pomocy PM Lite, to masz w katalogu gry katalog Plugin Manager, przenieść go gdzieś na bok i uruchom nową grę, zobacz do mapy Scorpa czy jest nowy sektor. PM Lite mógł namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie troszkę.

Zadam pytanie za które się pewnie spale ze wstydu, ale niestety pomimo przewertowania forum, nie uzyskałem odpowiedzi gdyż jakieś cosie zaśmiecają tematy milionami pytań (w tym momencie także ja 😀 ).

A więc pytanie, Czy jest już nowy DDTC ?? Jeśli nie to kiedy będzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po instalacji patchy nie tracisz sejwów. Brednie piszesz.

Bardziej stawiam na to, że masz coś w grze skopane.

Nic nie bredzi. Zainstalował patche, sprawdził w nowej grze że ma dodatkowy sektor. Sprawdził w starej, nadal brak nowego sektora. Więc zaczął od nowa grę. W tym sensie stracił stare savy.

A grę musiał zacząć od nowa, bo w DDTC dodatkowy sektor jest tworzony tylko przy starcie gry, mod nie sprawdza w trakcie gry czy on jest.

Guts, nie wiem jakiego patcha miałeś poprzednio, ale DDTC 1.0 było kompatybilne z 2.0 wzwyż.

Gdybyś podał wcześniej informację na jakim patrzu grasz, sprawa byłaby łatwiejsza. Dlatego piszę, aby podawać jak najwięcej danych o swojej grze, a nie tylko suche "bo mi to.... nie działa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja mam niemały problem z DDTC. Gram obecnie na X3TC 2.7.1 + CMOD + NPC Bail Addon +SCS + NoCivilians + Lowpoly Asteroids oraz oczywiście DDTC 1.1. Problem przedstawia się następująco -wykonuję pierwszą misję (klierską) dla RTI Shipyard. Po załatwieniu delikwenta pojawia się napis "mission aborted" oraz wiadomość dziękująca za wykonanie misji (???). Następnie czekam przy stoczni na SETA w nieskończoność na nowe misje (na tę chwilę jeszcze żadnej nowej nie dostałem - efekt jest taki sam jak zrezygnuję z pierwszej misji - dalszych zleceń brak). 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...