Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tylko o jedno mogę zaapelować: zamiast robić pięćsetny nowy statek tudzież stację itp, to niech ktoś wymyśli tryb multiplayer. Dzisiejsze łącza internetowe bez problemu poradzą sobie z taką ilością danych a serwer gry zawsze można wynająć od specjalistycznych firm świadczących takie usługi. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki źle napisałem z tym kupnem TC... 🙁

Chodziło mi o to że w MM gra kosztowała 80zeta i mi ją z przed nosa zakosili... 😀

A te 100zł to chcieli zamówić mi w Empie...podziękowałem. 😀

Od tamtego czasu czyt.zeszły rok lipiec szukałem TC w każdym sklepie z grami jaki znam i nic TC BRAK!!! 😀((

Już miałem plany zamówić TC.

I tak sobie poszedłem kupić nową mysię(przy starej padła rolka a bez tego ani rusz) w poniedziałek a że nie mogę

jakoś obojętnie przejść obok stoiska z grami,to sobie oglądam i bach 😀 widzę TC na półce z klasyką.

No to go ciach do koszyka (30zyla dałem a nie 100,ale chyba jak by kosztował 100 też bym go wziął) i teraz

testy prowadzę które skrypty działają ok. 😀

Sorki że się tak rozpisałem samo jakoś tak przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja to tylko o jedno mogę zaapelować: zamiast robić pięćsetny nowy statek tudzież stację itp, to niech ktoś wymyśli tryb multiplayer. Dzisiejsze łącza internetowe bez problemu poradzą sobie z taką ilością danych a serwer gry zawsze można wynająć od specjalistycznych firm świadczących takie usługi. 🙁

Tu nie chodzi o łącza, a o silnik gry, który nie jest przystosowany do trybu multi. Chcesz zaapelować? Proszę bardzo, ale miej świadomość że nie będziesz pierwszy: linki do tematów z problematyka multiplayer. Miłej lektury 😀

A tu najnowszy pomysł: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=271854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Yacku zgadzam się z tym silnikiem gry,bo już widziałem starsze gry a lepiej chodziły w multi(przed potopem).

Tylko moim zdaniem to bez sensu bo mimo że można ingerować w samą grę w naprawdę dużym stopniu(dzięki im za to)

to silnik nie jest w stanie przetworzyć kilku większych zadym bez zwiechy(czyt. pokaz slajdów).

To może by tak nowy silnik zrobili chyba że im za trudno się w końcu przysiąść i postarać...

A tłumaczenie że robią jakiś patch czy mod dla mnie nie jest wyłumaczeniem bo i tak większość robią za nich gracze

a stabilniej nie będzie chodziło....

Może ktoś jest innego zdania niż moje i to szanuje ale na wszystkie X'y niech coś w końcu z tym zrobią bo znam osoby i

to nie mało ich które podziękowały serii X tylko dlatego że nie mogły bez zwiechy(czyt. jak wyżej) pograć sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, pozdrawiam, Życzę Wesołych i mokrych itd itd 🤪 😉 😀

Kupiłem właśnie X3 KT i zaczynam od nowa zabawę w świecie X3 mam zamiar na początek zainstalować DDTC ale znajduję tylko wersję 1.0 (chyba że mnie gogle okłamują) a tu już czytam że jest wersja 1.1, jak ją zdobyć ??? dlaczego ta wersja nie jest ogólnie dostępna ??. Wybaczcie jeśli moje pytanie juz było wałkowane ale ten temat jest już dość długi a jestem dopiero przy 16 stronie 😀 😀

pozdr

mike

ps. wiem że to nie na temat ale poradźcie co jeszcze warto doinstalować - przejrzałem skrypty u Yacka oj dużo tego można się pogubić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Jak już Yacek wiele razy podkreślał wersia 1.1 zostanie wydana jak tylko ego wypuści nowy patch do tc

A ja mam taką sprawę odnośnie tych nowych droidów a w zasadzie o tłumaczenie i sposób zdobycia pewnych komponentów.. A mianowicie w opisie droida snajperskiego widnieje takie "cuś" :

<t id="3115">Droid Snajperski: Droid Zwiadowczy, Broń o niskiej sile rażenia, Zestaw MM od 1 do 12, Osłony Ładowni MKII</t>

i moje pytanie tyczy się tego cóż to jest ten "zestaw MM" bo czy są to Miny Miażdżące czy może Miotacze Materii?? 🤪 i jeszcze jedno pytanie odnośnie tej części tekstu gdzie można dostać te osłony ładowni MKII?? dzięki za pomoc i pozdrawiam.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Yacek":v1kbv1qw]Wiedzą bo mają dostęp do najnowszego RC patcha 2.6, nie wiedza kiedy zostanie wydany, bo nie ma takiej informacji nawet dla +L6 na Ego.

DDTC 1.1 chodzi ładnie, ze skryptami, których używam. Wiem bo gram w DDTC1.1 od kilku miesięcy.

Patch 2.6 wyszedł, ale nie mogę znaleźć żadnego linku prowadzącego do DDTC w wersji 1.1. Czy wiesz skąd można zaciągnąć tego mod'a w tej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam drobne pytanko. Gdzie znajduje się Terran Sector X ? Chciałbym zdobyć sobie na "Terran "Imperator" M2 Class Star Destroyer" ale nawet nie wiem gdzie jest stocznia, gdzie mógłbym zacząć robić misje aby go zdobyć. Instalowałem mapę Scorpa ale nadal nie mogę go znaleźć. Za pomoc będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Chyba mi nie dane będzie posiadanie tego statku bo na mapie Scorpa właśnie się nie ukazuje nowy sektor. Ale może jakoś inaczej dopadnę ten statek. W końcu "Naginata" już mi się udało zdobyć. I jeszcze pytanie: Z jakiego sektora można wlecieć do Terran Sector X? Bo może jednak gdzieś tam się znajduje ten sektor a ja go po prostu nie potrafię znaleźć. Bo w sumie nie licząc tej jednej niedogodności to reszta opcji moda działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlecieć do niego można właśnie z tych sektorów, które podałem.

A inaczej jak w stoczni nie zdobędziesz tego statku. W DDTC NPC nie używa statków większych niż M6.

PS. A aktualizowałeś dane do mapy Scorpa? Wiesz jak to się robi? Jak nie to zobacz do FAQ#1, bo może oglądasz standardową mapę wszechświata, nie zaktualizowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będę miał tego statku 😀 Mapę zaktualizowałem są świeże dane, bo nawet po opuszczonych statkach sprawdzałem. Tamte sektory przez Ciebie podane obleciałem wokoło i bramy nie znalazłem. Czyli wychodzi że coś pokopałem przy instalacji moda, chociaż nie wiem co można źle zrobić jak mod wymaga jedynie przekopiowania odpowiednich plików. Poza tym już 3razy przekopiowałem te pliki i nic się nie zmienia. Mam nowe opcje, latają nowe statki i wszystko jest tak jak opisane w modzie nie licząc tego że nie widzę nowych sektorów i CHYBA nie widzę żadnych innych stoczni i doków bo teraz wleciałem do Wasterland i nie było tam nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moda masz jako Base mod, czy jako fake patch?

I w tym momencie nie mam zielonego pojęcia. Zainstalowałem to tak jak to opisałeś w drugim poście tego tematu, uruchamiam z PluginManagerLite, fakt że mi za każdym wczytaniem save wyskakuje informacja z zakładki "nadeszła wiadomość" mówiąca że potrzebuje do mojej wersji gry commercial agent libraries version 3.1.06 ale to chyba od jakiegoś skryptu błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No to wszystko jasne, DDTC nie lubi się PM Lite. Nie instaluj przez PM LIte, po prostu wypakuj pliki z archiwum i wklej do odpowiednich katalogów w katalogu głównym gry.

Zresztą w drugim poście tego tematu napisałem dokładnie jak instalować, nic tam nie ma o PM Lite. Przeczytaj jeszcze raz spokojnie drugi post.

2. Zaktualizuj bibliotekę Befehlsbibliothek: http://www.lucike.info/x3_terran_confli ... _V3414.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem w poprzednim poście. Zainstalowałem tego moda bez PM Lite. Po prostu nie włączam gry ze skrótu do gry tylko przez skrót w PM Lite co praktycznie nie robi żadnej różnicy. Tak czy inaczej póki co sektorów nie mam. Możliwe że coś poprzestawiałem w innych skryptach jako że grę mam od 3 tygodni i dopiero się uczę o co w tym chodzi. Jak trochę pogram to może odinstaluje wszystko i zainstaluje od nowa całość może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tak robisz? Po co otwierasz PM Lite? On służy tylko i wyłącznie do instalacji (za duże słowo jak na liczne z nim problemy) skryptów. Po instalacji skryptu poprzez PM Lite, zapominasz o tym programie i uruchamiasz grę normalnie.

A właśnie to że uruchamiasz PM Lite jest przyczyną Twoich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...