Skocz do zawartości

X3: R/TC Savegame Manager


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 06#2917206

Jak sama nazwa wskazuje, ten program służy do zarządzania wieloma zapisami gier. Wiadomo że gra nam pozwala na maksymalnie 10 zapisów gier + 3 autozapisy na stacjach.

Po pobraniu plik "x3tcSavegameManager.jar" lub "x3rSavegameManager.jar" umieszczamy w dowolnym folderze, najlepiej na partycji na której mamy najwięcej miejsca na dysku. Następnie plik ten odpalamy (potrzebna Java!) a reszta plików i folderów robi się sama.

Uwaga. Po kliknięciu na Save Active Campaign program skopiuje WSZYSTKIE zapisy do swojego folderu. Ogólnie przydatny programik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, spinacie się... Kolega zapodał program i git. Jak ktoś będzie chciał, skorzysta, jak ktoś nie będzie chciał, nie skorzysta. Czy wszyscy muszą wykorzystywać wszelkie skrypty, które są opisane tu na forum? Albo inaczej, czy jest ktoś taki, kto wszystkie używa? Pewnie nie, więc nie spinać się...

Jak dzieci -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci ???

Nie wiem w czym masz problem. Wyraziłam swoja opinię odnośnie tego programu. No chyba mi wolno? W końcu na tym polega forum. Osoba zakłada temat odnośnie skryptu/programu a potem ludzie nad nim debatują.

Program nie przypadł mi do gustu więc najnormalniej w świecie miałam prawo wyrazić swoją opinię. Nie wiem może zmienię zdanie gdy założony temat troszku się rozwinie.

Więc nie wiem kogo tutaj nazywasz dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...