Skocz do zawartości

Gie_/\/_koV - Od Borona do Space Commandora


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>>>POCZĄTEK WPISU NR. 4<<<

Data:768-05-01 // 02:58 // 2009-12-07

Położenie: Argon Prime - Federal Argon Shipyard

Statek: "Firelance" (Split Jaguar Raider)

Kredyty: 0kr

PRZESZŁOŚĆ:Fakt że Teladianin fruwa sobie w statku wyposażonym w technologię rekonesansową splitów mocno mnie zdziwił. Jednak po kilku minutach postanowiłem go znaleźć... i sprzedać po dłuższym zastanowieniu. Statek który znalazłem w kilku sektorach dalej bardzo mnie zaciekawił, gdyż był to Split Jaguar Raider, bardzo szybki M5. Miałem jeszcze kilkanaście minut by go oddać jednak postanowiłem go sobie przyswoić. Aktualny statek (Bor. Octopus) sprzedałem i zakupiłem sobie dwa IRE i ulepszyłem statek za resztę tych groszy. No przecież musiałem się przygotować na odparcie kilku statków policyjnych. Po krótkiej walce było już po wszystkim.

TERAŹNIEJSZOŚĆ: Wykonałem kilkadziesiąt misji i mam na koncie 300.000kr. No nieźle to wygląda lecz przejąłem M4 i sprzedałem za 700.000kr więc mam teraz 1.000.000kr. Pora zakupić M4. Poluje na Elitę...

>>>KONIEC WPISU NR. 4<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przebudzeniu poczułem się dziwnie. Jakby bardzo daleko od domu. Domyśliłem się że jestem w jakimś statku. W około pełno zniszczonych statków kosmicznych, pirackich i Argońskich. Przejrzałem dane statku - uszkodzony w 80%, systemy uzbrojenia sprawne, tarcze sprawne, ulepszony w 50%. Postanowiłem wyjść na zewnątrz i zespawać kadłub. Tylko gdzie jest skafander? Ok, mam. Kilka minut i kadłub był już cały. Teraz pora przejrzeć głębsze dane, po pierwsze - gdzie jestem, dlaczego tu jestem i stan konta oczywiście 😁 . Sektor piracki jednak piraci do mnie nie strzelają, widać chyba ktoś mi ID zmienił. Dane świata X - jestem znienawidzony przez wszystkie rasy, no prawie wszystkie, Teladi mnie lubią. Stan konta to porażka - kilka tysięcy kredytów. Chwila namysłu - polecę do najbliższego sektora Teladi i tam rozpocznę wszytko od nowa.

Trzeba w końcu zasłużyć sobie na szacunek wszystkich ras.

To moje aktualne zadanie.

Zobaczymy co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...