Skocz do zawartości

Spolszczenie XBTF


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trochę eksperymentowałem z XBTF. Zastanawiam się czy nie zrobić spolszczenia do pierwszego X-a. Fajnie by się grało w XBTF po naszemu. Co o tym sądzicie? Może zbierze się ekipa, bo samemu nie chcę mi się całości tłumaczyć 😀

Tekstu jest mniej niż było do XTMa.

Jest tylko jeden minus spolszczenia, nie może w nim być polskich znaków. Gra ich nie czyta. Na dniach sprawdzę czy da się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super AzakaL! 😀

Zmieniaj.😀

Sam zacząłem teraz znowu sobie przypominać "początki handlowania na "popychaczu" bez SETY.

Poleciałem od razu na Great Profit.

Pomyliłem się co do tego credytu od Teladiańskiego kapitana niszczyciela z Seizewell.

Nie 1000, a 100 cr dostajemy. A zwrócić trzeba 3,5 kafla.

Fajnie by się znowu grało z tym spolszczeniem:)

Jestem jak najbardziej ZA. 😀

Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Może trochę późno (minął ponad miesiąc od ostatniego postu) ale powiem Ci Gother, że nie możesz używać polskich znaków, ponieważ gra ich nie rozpoznaje. Próbowałem zmienić definicje popszczególnych liter używanych do dekodowania plików przez grę. Jednak alfabet z polskimi znakami jest jak wiadomo dłuższy a z tego co pamiętam gra przypisuje każdej literze numer. Nie dałem rady zwiększyć ilości numerków bo gra ich nie rozpoznawała. Mogłem jedynie zastapić jakąś literę inną (np.: "n" przez "ń"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...