Skocz do zawartości

- - - - -

Spolszczenie XBTF

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 swiru44

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 luty 2012 - 17:48

Ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytanie sprzed 2 miesięcy?

#22 lokutus1

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 23 czerwiec 2012 - 08:05

Własnie przydało by się to w końcu ruszyc,możę jak będzie więcej chętnych...szczerze powiedziawszy nie grałem w to jeszcze :)

#23 Gother

Pilot

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 37 postów
  • LokalizacjaForum Xudb
  • Rasa: Boron
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 05 lipiec 2012 - 17:09

Prawdopodobnie już dzisiaj zacznę tłumaczyć X BTF z dodatkiem X-Tension. Kto pomóc chce, niech napisać chce.

Yoda. :blink:

EDIT: Co zrobić gdy w plikach do tłumaczenia pojawiają się "dziwne znaczki"?

#24 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 08 lipiec 2012 - 09:24

Jakiego edytora używasz i jakie masz kodowanie ustawione?

#25 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:50

Może trochę późno (minął ponad miesiąc od ostatniego postu) ale powiem Ci Gother, że nie możesz używać polskich znaków, ponieważ gra ich nie rozpoznaje. Próbowałem zmienić definicje popszczególnych liter używanych do dekodowania plików przez grę. Jednak alfabet z polskimi znakami jest jak wiadomo dłuższy a z tego co pamiętam gra przypisuje każdej literze numer. Nie dałem rady zwiększyć ilości numerków bo gra ich nie rozpoznawała. Mogłem jedynie zastapić jakąś literę inną (np.: "n" przez "ń"

#26 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 08 grudzień 2012 - 14:15

Witam długo nie zaglądałem na tutejsze strony teraz jednak zaszła potrzeba która nazywa sie Spolszczenie do X - Beyond the Frontier EN. , zapytuje więc czy jest już takowe jeśli nie to kiedy można pytac ewentulnie było by gotowe.? i z kąd by można pobrac z mamuta z innych stron . Pozdrawiam uzytkownik HYZIO czyli Andrzej to moje imie HYZIO pseudo na tym forum :)

#27 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:18

Jak tam dzielny górniku ? kopiesz dalej czy odpuszczasz ?

#28 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 06 luty 2013 - 14:21

Cześć wam jak tam polonizacja??

#29 Wuda

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaRochester UK
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X: Beyond the Frontier

Napisano 07 grudzień 2013 - 22:46

Azakal i Gother (jeśli jeszcze tu zaglądacie) może byście udostępnili mteriały które udało wam się uzyskać/pozyskać w sprawie tłumaczenia X-BTF. Może ktos się znajdzie komu uda sie pokonać ten problem.

Miło by było pograć po Polsku!

Edit!

Witam!
Znalazłem na necie program do tłumaczenia dla X3 ale podobno da rade i perwsza część nim przetłumaczyć czy właśnie nim próbowaliście tłumaczyć ??

http://x3e2.doubleshadow.wz.cz/

Pozdrawiam

#30 lwowkresy2a(Gość)

• Goście

Napisano 13 październik 2016 - 19:00

Wyświetl postUżytkownik Wuda dnia 07 grudzień 2013 - 22:46 napisał

Witam!
Znalazłem na necie program do tłumaczenia dla X3 ale podobno da rade i perwsza część nim przetłumaczyć czy właśnie nim próbowaliście tłumaczyć ??

Pozdrawiam

Czy już jest jakieś tłumaczenie dostępne online ? Ktoś z użytkowników :mellow: już coś wydał ??
Może być nawet bez polskich znaków.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych