Skocz do zawartości

MUS - Marking Unknown Sectors


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt nadający numery wszystkim nieznanym sektorom. Całkiem przydatny.

Skrypt dostępny w formacie ZIP. Wypakowujemy folder "director" do gł. katalogu gry, zaś spolszczenie do "t".

Po uruchomieniu gry zmieniamy imię na activatemus i po kilkunastu sekundach wszystkie nieznane otrzymują numerki. Żeby przywrócić pierwotny stan rzeczy zmieniamy imię na resetmus i znów czekamy kilkanaście sekund.

Po uzyskaniu oczekiwanego efektu można zmienić imię z powrotem.

NIe trzeba rozpoczynać nowej gry 😀

Skrypt

Spolszczenie

W zasadzie nie było co spolszczać (wystarczyło zmienić 44->4B), ale żeby nikt mnie nie obgadywał 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skrypt może się przydać, szkoda tylko że nie dano możliwości nazewnictwa sektorów skoro można ponumerować to czemu nie dano nazewnictwa. No ale lesze to niż domyślanie się jaki mój statek jest w danym sektorze.

Ja zazwyczaj statki klasy TS nazywam zwyczajnie Tragarz 1,2,3,4,5..... i teraz jak mam w 5 nieznanych sektorach swoje statki to ki ... mam się domyśleć o jaki sektor chodzi.

Więc uważam że ten skrypt może się naprawdę przydać.

Takie bynajmniej jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mieć takie sektory, poniżej jest specjalne spolszczenie.

Alternatywna wersja spolszczenia

W moim spolszczeniu oprócz widocznych na zdjęciu znalazły się sektory: LeWaRa, Balbinki, Prowlera, Blantasa, Rafia, Jagody, Sorkvilda i Pshemozza 😀

Jeśli komuś nie odpowiada moje nazewnictwo, wystarczy w pliku 9110-L048.xml zmienić nazwy nadane przez mnie na swoje własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jakieś sensowne nazewnictwo a nie Sektor Nieznany.

A mam pytanie czy można samemu nazwać sektor ? No wiesz przykładowo nazwać go The Meresti, Epsilion, Babilon 😀, a nie Sektor Azakala albo sektor Yacka 😀 ?

Hmmm chyba takie nazwy trzeba by było zmienić w spolszczeniu tak ?

No to jak tak to może zrobimy jakiś konkurs, na najlepsze nazewnictwo sektorów co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby były złe, i nie chcę by ktokolwiek pomyślał że jestem czepialska, ja po prostu chciałabym sobie pozmieniać te nazwy czyniąc je bardziej realnymi od przykładowo Sektor Jagody za co jestem Azakalowi wdzięczna że pamiętał o mnie i o nas to bardzo miłe. Dzięki Azakal 😀

Ale ja chciałabym uczynić te nazwy bardziej realne, a że ja czytam romanse i kryminały , czasem w padnie im w rękę jakaś przygodowa książka. To nie mam "pomysła" 😀 Dlatego was chciałam się poradzić czy nie mieli byście jakiś ciekawych pomysłów na nazwy sektorów.

Bo jak macie to fajnie mogłabym w tedy wasze pomysły nazw sektorów wpisać sobie do tego tekstu i dzięki wam bardziej urealnić grę.

Mi przyszła do głowy jak narazie jedna nazwa:

The Meresti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jestem Azakalowi wdzięczna że pamiętał o mnie i o nas to bardzo miłe. Dzięki Azakal

Nie ma sprawy 😀

Muszę się przyznać że pozmieniałem nazwy sektorów po swojemu 😀

Yacek sorki, ale eksmitowałem Cię z Twojego sektora 😀

Cytat

Dlatego was chciałam się poradzić czy nie mieli byście jakiś ciekawych pomysłów na nazwy sektorów.

Zalezy czy wolisz nazwy polskie czy angielskie. Ja zrobiłem taki misz masz pol-ang.

Morze Zagubionych Dusz (siągnąłem z forum)

Horyzont Zdarzeń

Nevermind

Wielki Atraktor

Merimack

Brake Stuff

Immortality

Titanium

Pandemonium

Mayhem

i mój ulubiony Hells Atrium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek sorki, ale eksmitowałem Cię z Twojego sektora 😀

Jak cię dorwę, to wszystkie gwiazdy w nim szczoteczką do zębów będziesz musiał wyczyścić 😀

A nazwy sektorów, które podałeś są OK, mnie pasują, można by zebrać kilka propozycji, zrobić głosowanie i przygotować bonus2 z nazwami które otrzymały najwięcej głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłam że temat stanie w miejscu, generalnie uważałam że więcej ludzi będzie tym zainteresowanych 😀

Ja zamieściłam następujące nazwy sektorów w :

Hells Atrium - autorstwa Azakala

Brake Stuff - autorstwa Azakala

The Meresti - autorstwa Jagody

Więc jeżeli chcecie by wasze nazwy sektorów znalazły się w mojej grze, to po prostu w tym temacie je wypisujcie. A te najciekawsze wybiorę do swojej gry.

Chyba że autor tematu Azakal się zgodzi to może powstanie bonus pack 2 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem Pshemku że te nazwy sa z Star Wars. Na Kessel byli wysyłani więźniowie i tam pracowali w kopalniach. 😀 Upss przeczytałam parę książek SW 😀 ale nie polecam czytania "czapterów" po 6 części czyli po Return of the Jedi. W dalszych częściach Leja bawi się w Jedi i historyjka jest już bardziej naciągana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieeeeee, Trylogia Thrawna do dziś rządi. A że Leia próbuje się bawić w Jedi ale jej dużo nie wychodzi to inna bajka. I niektóre są naciągane bardzo, omal nie zwymiotowałem po Kryształowej Gwieździe ale niektóre to naprawdę perełki.

A porpo Kessel - w tych kopalniach wydobywano przyprawę, to istotny punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie nazwy :

Centaur Constellation - Gwiazdozbiór Centaura

Cefeusz Constellation - Gwiazdozbiór Cefeusza

Feniks Constellation - Gwiazdozbiór Feniksa

Cassiopeia Constellation - Gwiazdozbiór Kasiopeii

Forgotten Tukan - Zapomniany Tukan

Constellation Ursa Major - Gwiazdozbiór Wielkiej Niedzwiedzicy

New Hope - Nowa Nadzieja

Bloody Tellus - Krwawy Tellus

Stone Path - Kamienna Ścieżka

Rocky Path -

Cerber - wiadomo 😀 trójgłowy pies

Nahui Ocelotl - Słońce Ziemi

Nahui Ehecatl - Słońce Wiatru

Nahui Quiahuitl - Słońce Ognia

Nahui Atl - Słońce Wody

Nahui Ollin - Słońce Ruchu

Forgoten Gods - Zapomnieni Bogowie

Erathipa -

Alchera

Morrigan

Belenus

Feng Bo

Outcast Emperor Wygnany Imperator

Sector of the Holy Trinity - Sektor świętekj trójcy

Soul of the Exiled God - Dusza wygnanego Boga

Sector Stray Souls - Sektor Zabłąkanych Dusz

Co myślicie o tych nazwach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...