Skocz do zawartości

- - - - -

System uzbrojenia CODEA v3.1.13

172 odpowiedzi w tym temacie

#171 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:38

Generalnie skoki czy oddokowanie większą flotą najlepiej wykonywać OOS, ale na początek przetestuj skrypt Bounce. U mnie zminimalizował straty wśród statków sterowanych przez AI związane z głupotą autopilota. Jeśli nie pomoże to pozostaje Ci chyba tylko opcja wykonywania takich operacji OOS z pokładu statku, który nie wchodzi w skład floty.

Do samego procesu oddokowania jest skrypt Safe Undocking/Jumping, ale działa tylko na statek gracza.

#172 KryH

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa"

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaGród Kraka
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 28 wrzesień 2016 - 15:28

Czy lotniskowiec ze swoimi myśliwcami oraz z innymi swoimi okrętami towarzyszącymi może podszkolić swojego pilota w randze REKRUT do odpowiednio wysokiej rangi gdy wykonuje polecenie bojowe PATROLUJ SEKTOR? Oczywiście w tym samym czasie myśliwce szkolą się wykonując polecenie PATROL. I jeszcze jedno, czy piloci korwet będących w grupie tego lotniskowca z poleceniem PODĄŻAJ ZA... tymże lotniskowcem, również będą szkolić swoich pilotów w randze porucznika do wyższej czy też należy wydać im inne polecenie? Wybaczcie za sformułowania, według których to okręty bojowe szkoklą swoich pilotów - ot taki skrót myślowy.

#173 KryH

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa"

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaGród Kraka
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 01 listopad 2016 - 07:33

Kolega Sztamka w swoim bardzo dokładnym poście napisał m.in.
"... Na początek najlepiej kupić sobie jakiegoś TSa lub TLa a najlepiej od razu dwa... "
Pragnę dodać, że nie udało mi się zastosować większej ilości transportowców zaopatrujących i magazynujących zaopatrzenie niż dokładnie tylko JEDEN TS i JEDEN TL. Pozostałym przydzielonym do grupy bojowej lotniskowca nie mogłem wydać poleceń transportowych. Zanim zainwestujecie zróbcie save 😉

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych