Skocz do zawartości

- - - - -

Military Transport 3.1.09

31 odpowiedzi w tym temacie

#11 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 04 maj 2010 - 11:03

Pojawiła się nowa wersja skryptu v v3.1.09 - 22.04.2010. Spolszczenie wysłałam do Yacka.
Pozdrawiam.

#12 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 19 maj 2010 - 13:05

Witam
Do LeWaR-a powędrowała nowa wersja skryptu 3.1.10
Pozdrawiam.

#13 Neofita

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 22 grudzień 2010 - 22:51

Pytanie odnosnie tego skryptu.
Rozumiem ze w momencie kiedy zaloga zainstaluje sie na okrecie musi ze tak powiedziala Jagoda zaaklimatyzowac sie.
W momencie zatrudnienia ich imiona i nazwiska sa na czarno.
Po moze godzinie u mojego mechanika jego nazwisko i imie stalo sie zielone pozostali maja jeszcze czarne.
Czy mam rozumiec ze w momencie zmiany koloru na zielone dany czlonek grupyt zaaklimatyzowal sie na statku?
I jeszcze jedno pytanie: Czy po za ta minimalna interakcja z zaloga mysle tu o kolorach jeszcze jakas wystepuje?

#14 Manigx

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów
  • Rasa: Teladi

Napisano 23 grudzień 2010 - 04:56

Nawigator,sternik i mechanik po upływie godziny są gotowi do pracy i są oznaczani przez zmianę koloru aby uniknąć pomyłkowego przeniesienia ich na inny statek. Obsługa uzbrojenia i hangaru jest gotowa do pracy natychmiast po umieszczeniu na pokładzie okrętu, ich nazwiska nigdy nie zmieniają koloru.

Najnowsza wersja Military Transport to Militaertransport_X3TC_V3203,niewielkie różnice w pliku językowym.

#15 Neofita

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 grudzień 2010 - 14:36

Dosc dziwna sytuacja mnie teraz spotyka i nie wiem za bardzo o co chodzi.
Zaczynam gre od poczatku.Wczoraj to sie stalo.
Zaczynam na profilu Lucky Heir,wszystkie scrypty jakie mialem dzialaja i nie ma z nimi problemu,problem pojawil sie z military transport.
Przypisalem klawisz do rozpoznania tras zaopatrzenia w zaloge i d**a.
Zamiast okienka gdzie lata transport nie pojawia sie nic za to pojawia sie sygnal dzwiekowy.

Sa w sumie dwie opcje.
Albo Military transport nie wspolpracuje ze scryptem Lucky Heir lub tez powinienem miec wiekszy he he szacunek u Argonow.
No moze tez byc ze potrzebuje wiekszej rangi bojowej ale.....
Jesli jest jakas opcja o ktorej nie wiem to prosze o pomoc bo mnie szlag trafi :(

Na logike biorac to skoro pojawia sie dzwiek zamiast okienka to chyba czegos mam za malo tak sadze......
Pomocy..............

#16 Marqoni

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 grudzień 2010 - 15:18

Może być potrzebne uaktualnienie Befehlsbibliothek "Libraries". Aktualne Skrypty i bibliotekę można pobrać z tego miejsca:
http://forum.egosoft...ic.php?t=271491
Te najpopularniejsze zawierają katalog "t" z polskim tłumaczeniem.

#17 Neofita

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 grudzień 2010 - 15:29

To jest wersja 3.05.04 ktorej na Mamucie jeszcze nie ma a moj skrypt jaki mam potrzebuje tej biblioteki co mam czyli 3.05.03 wiec to jest ok.
Stawiam raczej na wymagania co do gracza z moim problemem.Znaczy co do postaci ktora steruje :]

A tak na marginesie to ktos cos kiedys gdzies bedzie robil z biblioteka 3.05.04 do ktorej kolaga zapodal linka??

#18 Manigx

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów

Napisano 27 grudzień 2010 - 18:14

Nowe wersje biblioteki zawierają już polskie pliki językowe tak jak napisał Marqoni.

Także obstawiałbym za niską reputację u Argonów. Choć może skrypt jeszcze nie wygenerował transportów przy nowej rozgrywce.
Mój problem z ostatnią wersją skryptu polega na tym że po wywołaniu do wyboru personelu, okno selekcji było puste - nikogo do zabrania. I tak przy kilku transportach. W końcu wrzuciłem z powrotem wersję 3.1.10 i wszystko działa.

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 27 grudzień 2010 - 19:34

Masz coś zrąbane. Powinno wyskoczyć okienko bez transportowców.
Wgraj skrypty jeszcze raz.

#20 Neofita

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:18

Problem sie rozwiazal.
Po pponownym zainstalowaniu scryptu i przypisaniu klawisza nie zmienilo sie nic.
Sygnal dzwiekowy i nic wiecej.
Mysle sobie przetrzymam cholere zobacze czy wogole sie uaktywni i kiedy,nic w plikach nie grzebalem wiec nie powinno sie nic ze tak powiem spierniczyc.
I mialem racje.
Nikt tego nie napisal ale okienko z trasami zaopatrzeniowymi w specjalistow wojskowych uaktywnia sie po osiagnieciu rangi PORUCZNIK.
Wczesniej mozna zapomniec o korzystaniu ze scryptu i awansowac na porucznika zeby cokolwiek zrobic.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych