Skocz do zawartości

X3 - spolszczenia do skryptów


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt. Fajnie to działa. Szkoda, że nie wcześniej, bo w Kao’s było kilkanaście myśliwców i zwiadowców do zebrania ale mi się nie chciało za nimi latać. A tu o! Człowiek włączył SETA, potem zbiorczo wynocha do bazy, Oriax wróć i po kłopocie... 😛

Edit:

W plikach tekstowych (wersja 1.5) znalazłem taką oto ciekawostkę:

487212:

<t id="1021218">Sektor nie został rozpoznany z powodu ustalenia przez Rządy wszystkich ras, które uznały iż to miejsce może zostać skatalogowane tylko przy pomocy znanych we Wszechświecie Polskich pilotów. Spotkać ich można w całym Wszechświecie X jak i XTM. Posiadają tylko jedno wspólne miejsce gdzie dzielą się doświadczeniem, porażkami, łupami i nagrodami. Wszystkich zainteresowanych należy kierować pod adres: http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=17 .</t>

Czas już chyba wydać wersję 1.6 z jedynym i słusznym adresem forum! Prawda? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mod dodający cyfrowe opisy do rang w X3 (dostęp w grze: menu pilota -> zakładka "Statystyki").

Wersja angielska i niemiecka (instalować przy pomocy "X Plugin Managera" Cycrowa): http://www.hentschke-keramik.de/rmh/numeric_ranks.spk

Nakładka polonizująca (przekopiować plik do podkatalogu "t" w katalogu głównym gry): http://www.savefile.com/files/1652934

W razie wykrycia błędów proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opo:

Ttwórca skryptu podzielił rangi tak, jak Ci się wyświetla. Natomiast zbierając dane na forum Ego spotkałem się z "punktacją", o której wspominasz. Hierarchia u każdej rasy sięgała do -5, czyli to co piszesz. Jednak w tym samym temacie ostatni post odsyłał do opisu powyższego skryptu, więc uznaję go za obowiązujący w kwestii numeracji rang. Poza tym numer to numer - o niczym nie mówi - nazwa się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj głupi 😆 nie zauważyłem, że są do 11.

Oczywiście macie racje.

Zasugerowały mnie negatywne nazwy (Pogardzany, Zbrukowany) co naturalnie kojarzyło się z punktacją ujemną. Nazwy Istota, Wędrowięc miały dla mnie wydźwięk neutralny dlatego "0".

Zauważcie, że w takim wypadku wszystkie rangi "0" mają wydźwięk negatywny ( Argoni - Podejrzany; Boroni - Przeciwnik; Teladianie - Zagrożenie Zysku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...